Anasayfa /  Medya /  Dizi

İstanbullu Gelin yayından kaldırıldı mı? Star tv'den şok karar !Dizi izle

3 sezondur aralıksız Star TV ekranlarında devam eden başarılı dizi İstanbullu Gelin 69. bölüm ne zaman yayınlanacak diye merak edenlere kötü haber! İstanbullu Gelin yeni bölümü Star TV yayın akışında 11 Ocak cuma günü yer almıyor.

Abone ol
Abone ol 12 Ocak 2019 12:07

Star TV'nin en çok izlenen ve en çok ses getiren iddialı yapımlarından biri olan İstanbullu Gelin dizisi yeni bölümü neden yok, 169. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak sorusu dizinin hayranlarının gündeminde. Peki, 168. son bölümde sezon finali tadında bir bölüm ile ekrana gelen İstanbullu Gelin'in yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

3 sezondur her cuma Star TV ekranlarında yayınlanan dizi İstanbullu Gelin reytinglerde de zirveyi kimseye kaptırmadı ve yayınladığı günlerde rakiplerine deyim yerindeyse nal söktürdü. Karşısında fenomen diziler olmasına rağmen İstanbullu Gelin her hafta zirvedeki yerini korudu.

STAR TV YAYIN AKIŞINDA YOK: Yeni bölüm fragmanlarını bekleyen izleyicilere ise kötü heber! İstanbullu Gelin yeni bölüm bu hafta yani 11 Ocak cuma akşamı da yayınlanmayacak. Star TV yayın akışından İstanbullu Gelin'i kaldırdı.

DİZİNİN TEKRARI YAYINDA OLACAK: Cuma akşamı İstabullu Gelin'in yeni bölümünü bekleyenler ise şok olacak, çünkü Star TV dizinin eski bölümünü yeniden ekrana getirecek.

PEKİ YENİ BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK: İstanbullu Gelin 169. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak sorusunun cevabı ise henüz netleşmiş değil. Dizinin yapımcıları henüz onaylamasa da dizinin yeni bölümü 25 Ocak cuma akşamı ekrana gelecek.

PEKİ SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU: 168. bölüm ile ekrana gelen dizide gençlik aşkı Garip ile her şeye rağmen evlenen Esma Boran, çocuklarına alzheimer olduğu gerçeği söylemiş ve onların konaktan ayrılmamasının hastalığı için iyi geleceğini söylemişti.

Birbirinden daha fazla ayrı kalamayan ve büyük bir aşkla bağlı olan Esma ve Garip'in tekrardan dünya evine girme kararı alması beraberinde konakta Boranlar cephesinde kriz durumunun oluşmasına sebeb oldu.

Esma'nın hayatını birleştirip yuva kuracağı Garip'in de bundan böyle Boranlar'la birlikte aynı çatı altında yaşayacak olması sonucu Faruk ve Fikret konağı terk etme kararı alırken, Esma ve Garip ise her şeye rağmen konakta gerçekleştiren nikah töreniyle sonsuz birlikteliğe imza attılar.

Esma ise nikahının kıyılmasıyla birlikte sürpriz bir şekilde atağa geçerek oğullarına Alzheimer hastalığına yakalandığını, bu sebepten ötürü yaşamını sevdiği tüm insanlarla idame ettirmek istediğini açıklayarak konaktan ayrılmamaları rica etti.


Yorumlar