Anasayfa /  Ekonomi

İstanbulkart’ı olanlar dikkat: Ücretsiz olacak!

İstanbulkart’ı olanlar için bir kampanya duyuruldu. İstanbulkart sahiplerine özel açıklama yapıldı. Buna göre, aracını İspark’a park edip, ödemesini İstanbulkart ile yapan vatandaşlara aynı gün 2 metro ya da tramvay geçişi ücretsiz olacak. Söz konusu kampanya 31 Aralık tarihine kadar devam edecek.

Abone ol
Abone ol 23 Kasım 2021 09:53

İstanbulkart’ı olanlar için bir kampanya duyuruldu. İstanbulkart sahiplerine özel açıklama yapıldı. Buna göre, aracını İspark’a park edip, ödemesini İstanbulkart ile yapan vatandaşlara aynı gün 2 metro ya da tramvay geçişi ücretsiz olacak. Söz konusu kampanya 31 Aralık tarihine kadar devam edecek.

İSPARK tarafından başlatılan kampanyaya göre, aracını 16 İSPARK Park Et Devam Et otoparkından birine park eden ve ödemesini İstanbulkart ile gerçekleştiren sürücülere, Metro İstanbul'da 2 metro veya tramvay seyahati hediye edilecek. Ücretsiz seyahat hakları 31 Aralık 2021'e kadar kullanılabilecek.

İSPARK tarafından başlatılan kampanya kapsamında 16 İSPARK Park Et Devam Et otoparkına park eden ve İstanbulkart ile ödeme yapan sürücülere, Metro İstanbul’da 2 metro veya tramvay seyahati hediye edilecek. 31 Aralık 2021 tarihine kadar sürecek olan kampanyada İstanbulkart'ı metro istasyonlarında bulunan dolum noktalarına okutan sürücülere, ücretsiz seyahat hakkı tanımlanacak. 

KAMPANYA KOŞULLARI 

1- Kampanya 31 Aralık’a kadar, belirtilen 16 İSPARK P+M otoparkında geçerlidir.

KAMPANYANIN GEÇERLİ OLDUĞU OTOPARKLAR

Alibeyköy Cep Otogarı P+R, Ataköy Metro Durağı Yanı, Bağcılar Kent Meydanı Zemin Altı, Bağcılar Kirazlı Metro P+R, Esenler Adem Baştürk, Esenler Menderes Metro, Eyüpsultan Silahtarağa, Kartal Köprüsü Kavşağı P+R, Kartal Soğanlık Metro, 4.Levent P+R, Maltepe Gülsuyu Metro, Maltepe Küçükyalı P+R, Merter Metro P+R, Merter Metro Zemin Altı, Pendik Tavşantepe P+R, Üsküdar Ünalan P+R

2- Kampanya ödül kazanımı için Metro İstanbul ve İSPARK ödemesinin aynı İstanbulkart ile yapılması gerekmektedir.

3- Kampanyada ödüle konu geçiş bedeli kadar tutar İstanbulkart’a TL talimat olarak yüklenecektir.

4- Geçerli İSPARK noktalarının kullanımında aynı gün içerisinde her İSPARK ödemesi ile birlikte 2 adet Metro İstanbul noktalarından yapılmış olan geçiş ücreti kadar ödül TL kazanılacaktır. Çıkış ödemeli bir İSPARK’a aracın park edilmesi durumunda ödemeden önceki 2 adet Metro İstanbul noktalarından herhangi birisinin kullanılması, giriş ödemeli bir İSPARK’a aracın park edilmesi durumunda ödemeden sonraki 2 adet Metro İstanbul noktalarından herhangi birisinin kullanılması durumunda geçiş ücreti kadar ödül İstanbulkart’a TL yükleme talimatı olarak yüklenecektir.

Yorumlar