Anasayfa /  Güncel

İstanbulkart kullananlara iki müjdeli haber birden!

İBB'nin ulaşım kartı olarak tasarlanan ve eskiden AKBİL olarak geçen sonra da İstanbulkart adını alan ödeme sistemi artık sadece İstanbul'daki ulaşım için değil, bir çok yerde kullanılan yaşam kartı haline geldi

Abone ol
Abone ol 08 Aralık 2021 16:12

İstanbulkart ile ilgili yeni bir kampanya duyurusu var. Bu kampanyaya göre İstanbulkart QR kod ile ödeme yapanlara 1 ücretsiz geçiş hakkı verilirken, diğer kampanya da otomobil sürücüleri için.

İşte iki kampanya ve koşulları...

Kampanya Koşulları şöyle açıklandı

Yeni İstanbulkart Mobil’den ulaşımda yapılacak her 10 QR kod ile ödemede 1 geçiş tutarı hediye olarak iade edilecektir.

Geçiş tutarı üzerinden maksimum 4,03 TL’ye kadar iade edilecektir.

Hediye geçiş tutarı elektronik para olarak QR kod ödemesi yapılan dijital karta yüklenecektir.

İstanbulkart sahipleri, otobüs, metrobüs, metro ve Şehir Hatlarında geçerli ödeme noktalarında QR kod ile geçiş yapabilir.

Ücretsiz kart sahipleri bu kampanyadan yararlanamaz.

Kampanyadan sadece dijital karta sahip yeni İstanbulkart Mobil aboneleri yararlanabilir.

Kampanya dönemi boyunca, kampanyadan birden fazla kez faydalanılabilir.

Kazanılan ödülün nakit karşılığı talep edilemez.

QR kod ile yapılacak abonman geçişleri kampanya kapsamında geçerli değildir.

Müşteri memnuniyeti kapsamında, sistemsel gecikmelerden kaynaklı ödül TL yüklemelerinde oluşabilecek aksaklıklarda Belbim AŞ TL ödül yüklemesini en kısa sürede gerçekleştirecektir.  

Kazanılan ödül bilgisi uygulama içi bildirim ya da SMS kanalıyla yapılabilecektir. 
Kullanıcı verilerinin işlenebilmesi, yaptıkları işlemlerinin izlenebilmesi ve kampanya ödüllendirmesi açık rıza izinlerinin bulunmasına bağlıdır.

Açık rıza verilmesine ilişkin metinlerimizde belirtilen şekilde verilerinin işlenmesine rızası olmayan kullanıcılara, kampanya koşullarında belirtilen işlemleri yapmalarına rağmen, işlemleri izlenemeyeceği için ödüllendirme yapılamaz. Açık rıza tercihinizi mobil uygulamamızdan düzenleyebilirsiniz.

Kullanıcıların kampanyalara, katılım şartlarına ve sonuçlarına dair iletileri alabilmesi için önceden alınan ticari ileti onaylarına ihtiyaç duyulmaktadır. 

Kampanyalardan haberdar olmak ve katılmak için ticari elektronik ileti tercihlerinizi mobil uygulamadan veya https://kisisellestirme.istanbulkart.istanbul/ linkinden düzenleyebilirsiniz.

Belbim Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

DİĞER KAMPANYAYA GÖRE  ooAutos'TA YÜZDE 20 İNDİRİM

İstanbulkart'ın bir diğer kampanyası da otomobil sahiplerini ilgilendiriyor.

İşte bununla ilgili duyuru da şöyle:

İstanbulkart, ‘Şehrin Yaşam Kartı’ vizyonuyla marketlerden müzelere, online alışverişlerden taksilere, kafe-restoranlardan akaryakıt istasyonlarına, perakende sektöründen eğlence sektörüne kadar birçok alanda ödeme aracı olarak İstanbullulara hizmet veriyor.

İstanbulkart, otomotiv satış sonrası oto yıkama, oto bakım onarım, ekspertiz, oto kasko/sigorta hizmetleri sunan ve Türkiye’nin ilk dijital otomobil asistanı uygulamasını geliştiren ooAutos arasında gerçekleşen iş birliği ile ooAutos’ta da ödeme aracı oldu. 

Üstelik yapılan iş birliği sayesinde ooAutos Dijital Otomobil Asistanı uygulamasında ödeme aracı olarak İstanbulkart’ı tercih eden kullanıcılara oto yıkamada %20 indirim fırsatı sunuluyor!

Kampanya, binek araçların iç - dış oto yıkama hizmet alımında geçerlidir.

Kampanyadan ooAutos uygulamasındaki ‘Sepette Kampanyalar’ kısmına gelip  ‘İstanbulkart ile öde’ adımını seçerek faydalanabilirsiniz.

 

 

Etiketler İstanbulkart
Yorumlar