Anasayfa /  Foto Galeri

İstanbul’da internet üzerinden verdiği arkadaş ilanı ile gasp tuzağı! Olay anı kameralara yansıdı

İstanbul’da internet üzerinden verdiği arkadaş ilanı ile tuzağa düşürdüğü kişileri darp edip para ve değerli eşyalarını alan kadın şahıs ve erkek arkadaşı Asayiş Şube Müdürlüğü Gasp Büro Amirliği ekiplerince gözaltına alınan çift tutuklanarak cezaevine gönderildi.

İstanbul’da internet üzerinden verdiği arkadaş ilanı ile gasp tuzağı! Olay anı kameralara yansıdı - Sayfa 1

İstanbul’da internet üzerinden verdiği arkadaş ilanı ile gasp tuzağı! Darp edip paralarını alıyorlar

İstanbul’da internet üzerinden verdiği arkadaş ilanı ile gasp tuzağı! Olay anı kameralara yansıdı - Sayfa 2

İstanbul’da internet üzerinden verdiği arkadaş ilanı ile tuzağa düşürdüğü kişileri darp edip para ve değerli eşyalarını alan kadın şahıs ve erkek arkadaşı Asayiş Şube Müdürlüğü Gasp Büro Amirliği ekiplerince gözaltına alınan çift tutuklanarak cezaevine gönderildi.

İstanbul’da internet üzerinden verdiği arkadaş ilanı ile gasp tuzağı! Olay anı kameralara yansıdı - Sayfa 3

stanbul’da internet üzerinden verdiği arkadaş ilanı ile tuzağa düşürdüğü kişileri darp edip para ve değerli eşyalarını alan Özlem Ç. ve Recep K. tuzağa düşürüp bıçak zoruyla gasp ettikleri 5 kişiden toplam değeri 100 bin lirayı bulan 3 cep telefonu, 2 saat, çakmak ve kablosuz kulaklık ile nakit paraları alıp kaçtıkları belirlendi. Gasp büro ekiplerince suçüstü yakalanan çift tutuklanarak cezaevine gönderildi. Gasp Büro ekiplerinin suçüstü yakaladıkları anlar ve şüpheli Recep K.’nin bir kişinin evinde eli bıçaklı gezdiği anlar kameralara yansıdı.

İstanbul’da internet üzerinden verdiği arkadaş ilanı ile gasp tuzağı! Olay anı kameralara yansıdı - Sayfa 4

İstanbul’da sosyal medya üzerinden arkadaşlık ilanı veren Özlem Ç. kendisi ile iletişime geçen kişilerin evine gidiyordu. İddiaya göre evin adresini erkek arkadaşı olan Recep K.’ya söylüyor, bir süre sonra Recep K. elinde bıçakla ikamete gelip “Sen benim kız arkadaşımla ne yapıyorsun” deyip şahıs darp ediyordu. Elinde cebinde ne varsa alıp çıkıyorlardı. Kimi zaman da Özlem Ç.’nin tuzağa düşürdüğü şahsın ikametinin kapısında bekleyen Recep K. dışarı çıkan şahsa saldırıp paralarını alıyor ve Özlem Ç. ile birlikte kaçtılar.