Anasayfa /  Foto Galeri

İstanbul'da aile katliamı! Annesini ve iki kardeşini öldürüp bu mesajı atmış

Esenyurt’ta evde tartıştığı annesiyle birlikte kız ve erkek kardeşini tabanca ile öldürdükten sonra kafasına sıkarak intihar girişiminde bulunan şahıs hastanede hayatını kaybetmişti. Aynı aileden 4 kişinin cenazesi, Adli Tıp Kurumu morgundaki otopsi işlemlerinin tamamlanmasının ardından ailelerine teslim edildi.

İstanbul'da aile katliamı! Annesini ve iki kardeşini öldürüp bu mesajı atmış - Sayfa 1

İstanbul Esenyurt'ta dün korkunç bir olay yaşandı. Annesini ve kardeşlerini öldürdükten sonra intihar girişiminde bulunan Ömer Orak, bugün hayatını kaybetti. Bir ailenin yok olduğu olayla ilgili olarak yaşanan yeni gelişmede Ömer Orak'ın kuzenine mesaj göndererek "Ben bunları öldürdüm, gelin cenazeyi alın" dediği ortaya çıktı. Ömer Orak'ın dayısı İsa Kuş "Cinnet mi geçirdi bilmiyorum. Artık silahı nereden bulduysa gelmiş, hepsini öldürmüş. Psikolojik sorunu olmadan nasıl annesini öldürsün" dedi.

İstanbul'da aile katliamı! Annesini ve iki kardeşini öldürüp bu mesajı atmış - Sayfa 2

İstanbul Esenyurt'ta dün 23 yaşındaki Ömer Orak, annesi Nurten Orak, 9 ay önce evlenen ve 2.5 aylık hamile olduğu öğrenilen kız kardeşi Esra Yamak ile kardeşi Yasin Orak'ı silahla öldürdü. Daha sonra Orak, silahla başına sıkıp intihar girişiminde bulundu. Bugün Orak'ın kaldırıldığı hastanede hayatını kaybettiği belirtildi. Nurten Orak'ın eşinin de 5 yıl önce binadan atlayarak intihar ettiği, Ömer Orak'ın kuzenine mesaj göndererek "Ben bunları öldürdüm, gelin cenazeyi alın" dediği ortaya çıktı.

İstanbul'da aile katliamı! Annesini ve iki kardeşini öldürüp bu mesajı atmış - Sayfa 3

ANNESİ VE KARDEŞLERİNİ ÖLDÜRDÜ, HASTANEDE HAYATINI KAYBETTİ
Esenyurt Pınar Mahallesi'nde dün saat 17.00 sıralarında, ailesiyle tartışan Ömer Orak, annesi Nurten Orak, 9 ay önce evlenen ve 2.5 aylık hamile olduğu öğrenilen kız kardeşi Esra Yamak ile kardeşi Yasin Orak'ı silahla öldürdü. Ailesini katlettikten sona kafasına ateş eden Ömer Orak, ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı. Orak hastanede hayatını kaybetti.

İstanbul'da aile katliamı! Annesini ve iki kardeşini öldürüp bu mesajı atmış - Sayfa 4

BABASI DA İNTİHAR ETMİŞ
Bir ailenin yok olduğu katliam sonrası, yakınları cenazeleri teslim almak için bugün Adli Tıp Kurumu'na geldi. Nurten Orak'ın eşinin de 5 yıl önce binadan atlayarak intihar ettiği öğrenildi. Ailenin hayatta kalan tek üyesinin ise çalıştığı için olay anında evde olmayan Ersin Orak olduğu belirtildi.