Anasayfa /  Foto Galeri

İstanbul'da 4 Kasım Cuma günü çok sayıda ilçede elektrik kesintisi! İşte o ilçeler...

BEDAŞ uzun bir süredir İstanbul'da planlı ve bakım çalışmaları kapsamında elektrik kesintisi yapılacak olan ilçeler ve mahalleleri liste halinde yayımlıyor. İşte İstanbul'da 4 Kasım 2022 Cuma günü planlı ve bakım çalışması amaçlı elektrik kesintilerinin yapılacağı ilçe ve mahalleler.

İstanbul'da 4 Kasım Cuma günü çok sayıda ilçede elektrik kesintisi! İşte o ilçeler... - Sayfa 1

İstanbul'da elektrik kesintisi olan ilçeler listesi 4 Kasım 2022 Cuma gününün en çok araştırılan konuları arasında bulunuyor. Vatandaşlar arama motorlarında elektrik kesintisi ile ilgili yaptıkları sorgulamalara hız verdi. Peki, 4 Kasım 2022 elektrikler ne zaman gelecek? İstanbul'da elektrik kesintisi olan ilçeler hangileri? AYEDAŞ - BEDAŞ elektrik kesintisi sorgulama ekranı ve detaylar haberimizde...

Elektrikler ne zaman gelecek sorusunun yanıtı merak konusu oldu. 3 Kasım Çarşamba günü arıza ve bakım çalışmaları nedeniyle yapılacak elektrik kesintilerini ALO 186 hattı üzerinden ya da AYEDAŞ ve BEDAŞ'ın planlı elektrik kesintileri sayfalarından öğrenebiliyoruz.

İstanbul'da 4 Kasım Cuma günü çok sayıda ilçede elektrik kesintisi! İşte o ilçeler... - Sayfa 2

AYEDAŞ İSTANBUL ELEKTRİK KESİNTİSİ SORGULAMA EKRANI

AYEDAŞ'ın Anadolu Yakası kesinti ve arıza işleriyle, BEDAŞ'ın ise Avrupa yakası elektrik tedarik ve arıza işleriyle ilgilendiği biliniyor.

İstanbul Anadolu yakasında yaşanacak planlı elektrik kesintisine dair güncel duyurular, AYEDAŞ internet sitesi üzerinden sorgulanabiliyor.

İSTANBUL ELEKTRİK KESİNTİSİ

BEDAŞ İSTANBUL ELEKTRİK KESİNTİSİ SORGULAMA EKRANI

İstanbul Avrupa yakasında planlı elektrik kesintisi yaşanacak ilçelerin ve mahallelerin yer aldığı Planlı Elektrik Kesinti listesine, www.bedas.com.tr web sitesinde ana sayfada Planlı Kesintiler butonundan, mobil web sitesinden ve BEDAŞ 186 mobil uygulamasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Planlı Elektrik Kesintileri hakkında SMS bilgilendirilmesi almak için de BEDAŞ'a başvurabilirsiniz.

BEDAŞ İSTANBUL ELEKTRİK KESİNTİSİ