Anasayfa /  Politika

İstanbul'da seçim yarışı nefes nefese! Oy farkı 0,5 puan

İstanbul'da yerel seçimler AK Parti'nin adayı Binali Yıldırım ile CHP'nin adayı Ekrem İmamoğlu arasında büyük bir yarışa sahne oluyor. Saat 22:20 itibariye açılan sandık oranı %90'i aştı.

Abone ol
Abone ol 31 Mart 2019 22:32

Yerel seçimlerde oy verme işleminin sona ermesinin ardından ilk sonuçlar gelmeye başladı.

31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri için saat 07.00'de başlayan oy kullanma işlemi tüm yurtta 17:00 itibariyle sona erdi. Sandık görevlileri, oy kullanımının sona ermesiyle sayım işlemine başladı.

Sayımların ardından gelen ilk sonuçlara göre Türkiye'nin en çok merak edilen büyükşehirlerinden İstanbul'da anlık sonuç şu şekilde:

NOT: BU SAYFADAKİ SONUÇLAR HER DAKİKA GÜNCELLENMEKTEDİR

İSTANBUL YEREL SEÇİM SONUÇLARI AK Parti Binali Yıldırım : % 48,99

CHP Ekrem İmamoğlu : % 48,40

Seçim sonuçlarını anlık olarak takip edebilmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Yerel Seçim Sonuçları 2019 - 31 Mart Yerel Seçim sonuçları - İl İl Belediye Seçim sonuçları. Yerel Seçim Sonuçları an ve an haberimizde. Hangi ilde hangi parti kazandı? Tıkla Öğren. İlçe İlçe belediye seçim sonuçları 2019 sorgulama.Yerel Seçim Sonuçları 2019 - 31 Mart seçim sonuçları - Hangi il ve ilçede kim kazandı? SorgulaYEREL SEÇİM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

2019 YEREL SEÇİM TÜRKİYE GENELİ SANDIK BİLGİLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

YEREL SEÇİM SONUÇLARI 2019 Hangi ilede hangi parti kazandı. Anlık olarak yerel seçim sonuçları haberimizden rahatlıkla öğrenebilirsiniz. 2019 Yerel Seçimleri anlık olarak tüm iller ve illerin ilçeleri tek tıkla öğrenebilirsiniz. Yerel Seçim sonuçları 2019 sorgulama sayfası haberimizdedir. 

 


Yorumlar