Anasayfa /  Güncel /  3 sayfa-cinayet-kaza

İstanbul İstiklal Caddesi'nde panik! Vatandaşlar kaçışmaya başladı!

İstanbul İstiklal Caddesi'nde panik! Vatandaşlar kaçışmaya başladı! İstanbul İstiklal Caddesi'nde bir mağazada yuvalanan arılar vatandaşlar arasında büyük paniğe neden oldu.

Abone ol
Abone ol 18 Mayıs 2019 15:42

İstanbul İstiklal Caddesi'nde panik! Vatandaşlar kaçışmaya başladı!

İstiklal Caddesi’nde bulunan bir mağazanın reklam panosunda yuvalanan arıların ortaya çıkmasıyla vatandaşlar zor anlar yaşadı.

Devreye İranlı turist girdi

İstanbul’un gözde turistik adreslerinden biri olan İstiklal Caddesi’nde bulunan bir mağazanın reklam panosuna yuvalanan arıların ortaya çıkmasıyla caddeden geçen vatandaşlar büyük panik yaşadı. Karşılarında aniden arıları gören vatandaşlar sağa sola kaçışırken, dükkan sahibi de arıları uzaklaştırmaya çalıştı. Dükkan sahibinin çabaları sonuçsuz kalırken devreye arıcılıkla uğraştığı öğrenilen İranlı bir turist girdi. Kafasını ve vücudunu saran turist bir kutuya şekerli su koyarak vatandaşlara zor anlar yaşatan arıları toplamayı başardı.

Kimi kaçışırken kimi de telefona sarıldı

İstiklal Caddesi’nden geçen turistler ise karşılaştıkları tablo karşısında şaşkına dönerken meraklı kalabalık ise her zamanki gibi yaşananları telefonlarıyla kaydetti.


Yorumlar