Anasayfa /  Ekonomi /  Memurlar

İŞKUR Üzerinden: BİM 300 Personel Alımı Gerçekleştirecek

Kamuya ve bağlı kuruluşlarına memur personel alımlarına hız kesmeden devam edilirken, İŞKUR üzerinden özel sektör işletmelerine yönelik olarak ilanlar da yayımlanmaktadır. 

Abone ol
Abone ol 12 Şubat 2019 23:15

İlanlardan ilgi gören firmalar arasında BİM ilanları da yer almaktadır. BİM tarafından yayımlanan bu ilanlarda 300' den fazla personel alımı yapılacağı aktarılmıştır. 

Farklı kadrolardan yayımlanan bu ilanlara başvurular alınmaya başlamıştır. Adaylar başvurularını İŞKUR resmi web adresi üzerinden online olarak yapacaklardır.

BİM hangi kadrolara personel alımı yapıyor?

BİM tarafından işkur üzerinde yayımlanan ilanlarda Beden İşçisi, Kasiyer, Reyon GÖrevlisi, Perakende Satış Elemanı, Mağaza Sorumlusu kadrolarına yönelik olarak toplamda 300' den fazla personel alımı gerçekleştirilecektir. 

Yürütülecek personel alımlarına yönelik tüm detaylar, ilan bağlantısında yer almaktadır. İlanlara ulaşmak isteyen adaylar, aşağıda yer alan bağlantıyı tarayıcılarının adres satırına kopyaladıktan sonra, açılan ekranda iş yeri ünvanı kısmına " BİM Birleşik " yazarak aratmalıdırlar. 

Bu sorgulama işleminin ardından BİM tarafından yayımlanmış tüm ilanlar, adayların ekranına çıkacaktır. İŞKUR üzerinden yayımlanan bu ilanlara başvurabilmek için İŞKUR üyeliği gerekmeli ve iş arayan durumunun aktif olması gerekmektedir. 

Adayların başvurulardan önce mutlaka profillerindeki bilgilerini güncellemeleri gerekmektedir. Eksik ya da hatalı bilgi bulunan aday profilleri ilan değerlendirme sürecine dahil edilemeyecektir. 

İlan şartlarına uygun olmadığı sonradan anlaşılan adayların kazanılmış hakları da iptal edilecektir. Bu nedenle mağduriyet yaşanmaması adına bu detaya karşı adayların dikkatli olmalarını önermekteyiz.

İlan bağlantısı > https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx


Yorumlar