Anasayfa /  Ekonomi /  Memurlar

İŞKUR İş İlanı | İŞKUR üzerinden Huzurevlerine Çeşitli Kadrolar İçin Personel Alım İlanı Yayımlandı

İŞKUR İş İlanı. İŞKUR üzerinden Huzurevlerine Çeşitli Kadrolar İçin Personel Alım İlanı Yayımlandı. Huzurevlerine Yüksek Maaşla Personel Alınıyor.Çeşitli kadrolarda çalıştırılmak üzere huzurevlerine personel alımı yapılacaktır.Başvuru koşullarının neler olduğu haberimizde bulabilirisiniz. Huzurevlerine Personel Alım İlanı

Abone ol
Abone ol 17 Haziran 2019 09:26

İŞKUR İş İlanı | İŞKUR üzerinden Huzurevlerine Çeşitli Kadrolar İçin Personel Alım İlanı Yayımlandı

Huzurevlerine Yüksek Maaşla Personel Alınıyor. Çeşitli kadrolarda çalıştırılmak üzere huzurevlerine personel alımı yapılacaktır.Başvuru koşullarının neler olduğu haberimizde bulabilirisiniz.

2019 yılının üçüncü çeyreğine girerken İŞKUR üzerinden yayınlanan Haziran ayı ilanları da artış göstermiş bulunuyor. Bu yayınlanan ilanlar arasından huzurevlerine personel alımı yapılacağı açıklanmış ve bu kadrolarda istihdam edilecek adayların ise yüksek maaşla işe alınacağı sitede yer alan bilgiler arasında bulunuyor. Huzurevlerinde görevlendirilecek kadrolar arasında:
Hemşire,


Hasta ve Yaşlı Bakımı Elemanı,


Temizlik Görevlisi,


Sosyal Çalışma Uzmanı kadrolarında alım yapacağı yer almaktadır. Görevlendirilecek iller arsında ise Aydın, İstanbul, Yalova ve Ankara yer alıyor.


İlanlara toplamda 23 kişi alınacak olup bu adaylar farklı kadrolar dahilinde görev yapacaklardır. Buna göre adayların sağlaması gereken bir kısım şartlar aşağıda yer almaktadır:
T.C. Vatandaşı olmak,


İŞKUR’a kayıtlı olmak,


İşsiz olmak,


Mesleki deneyime sahip olmak,


Belirtilen yaş dahilinde olmak,


Mesleğini seven bireyler olmak,


En az gerekli olan eğitim şartını sağlamak,


Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek nitelikte olmak,


İşini severek yapan bireyler olmak,


Yaşlı ve hasta bakım sertifikasına sahip olmak ya da Hemşirelik için ilgili lisans bölümünden mezun olmak başta olmak üzere ilana göre değişen çeşitli özel şartları da yerine getirmek istenmektedir.
İŞKUR üzerinden açıklanan ilanlarda İstanbul’daki huzurevlerinde Hemşire, Temizlik Görevlisi ve Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı kadrolarında, Ankara’da Hemşire, Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı, Yalova’da Sosyal Çalışma Uzmanı ve Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı, Aydın’da ise Sosyal Hizmet Uzmanı, Hemşire, Temizlik Görevlisi ve Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı kadrolarında alım yapılacaktır.

İlgili ilana ulaşmak için TIKLAYIN


Yorumlar