Anasayfa /  Ekonomi /  Memurlar

İŞKUR İş İlanı | İŞKUR üzerinden Akbank Şubelerine Çağrı Merkezi Personeli Alım İlanı Yayımlandı

İŞKUR üzerinden Akbank Şubelerine Çağrı Merkezi Personeli Alım İlanı Yayımlandı. Banka Şubelerine Çağrı Merkezi Personeli Alınacak. İŞKUR üzerinden çağrı merkezi personeli alım ilanları yapılacaktır.Başvuru koşullarını haberimizden öğrenebilirsiniz

Abone ol
Abone ol 15 Haziran 2019 03:42

İŞKUR İş İlanı | İŞKUR üzerinden Akbank Şubelerine Çağrı Merkezi Personeli Alım İlanı Yayımlandı

Banka Şubelerine Çağrı Merkezi Personeli Alınacak. İŞKUR üzerinden çağrı merkezi personeli alım ilanları yapılacaktır.Başvuru koşullarını haberimizden öğrenebilirsiniz

İŞKUR üzerinden yayınlanan yeni ilanlarda Türkiye’nin köklü firmalarından olan Akbank, bankanın çeşitli şubelerinde istihdam edilmek üzere çağrı personeli alımı yapacağını duyurdu. İlgili kariyer sitesinde yer alan ilanda adayların farklı şartları sağlaması gerekmekte olup hem genel hem de özel şartları sağlayan adaylar ilana başvuru yapabilecektir. Bu doğrultuda banka tarafından ilan edilen şartlar ise şu şekilde yer almaktadır:
Ön Lisans, Üniversite, Yüksek Lisans, Doktora öğrencisi ya da mezunu olmak,


1991 ve sonrası doğumlu olmak,


Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecil ettirmiş olmak,


Müşterilerin çağrılarını yanıtlayacak nitelikte donanıma sahip olmak,


Müşterilerin bankacılık işlemlerini gerçekleştirmek şeklinde yer almaktadır.
Tecrübe dahil olmak üzere herhangi başka bir şartın yer almadığı ilanın yanı sıra bankada farklı pozisyonlar için de alım yapılacağı duyurulmuştur. Bu alımlarda yine bankanın farklı pozisyonlarında istihdam edilmek üzere gişe yetkilisi, mevsimlik asistan, deneyim tasarımcısı ve görsel tasarımcı olarak istihdam edilecektir.

Bu genel şartların yanı sıra gişe yetkilisi alımı dahil olmak üzere yukarıda yer alan diğer pozisyonlara başvurmak için:
1991 ve sonrası doğumlu


Üniversitelerin örgün lisans bölümlerinden mezun


Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecil ettirmiş olması şartı aranmaktadır.
Sitede yer alan iş tanımında ise şubede her türlü tahsilat ve tediye işlemlerini yerine getirir, kasa işlemi gerektiren mevduat hesaplarının açılış, işleyiş ve kapanışı ile ilgili bankacılık hizmetlerini gerçekleştirir şeklinde bir açıklama yapılmıştır.


Yorumlar