Anasayfa /  Ekonomi /  Memurlar

İŞKUR İş İlanı | İŞKUR üzerinden 6 Belediye İşçi Alımı İlanı Yayımlandı!

İŞKUR İş İlanı. İŞKUR üzerinden 6 Belediye İşçi Alımı İlanı Yayımlandı! Türkiye İş Kurumu İŞKUR aracılığı ile 6 belediye toplamda 74 işçi alımı yapacağını açıkladı. Alınacak kadrolar, alım yapacak belediye ve diğer bilgiler haberimizde bulabilirisiniz. İşte tüm ayrıntılar

Abone ol
Abone ol 16 Haziran 2019 03:09

İŞKUR İş İlanı | İŞKUR üzerinden 6 Belediye İşçi Alımı İlanı Yayımlandı!

Türkiye İş Kurumu İŞKUR aracılığı ile 6 belediye toplamda 74 işçi alımı yapacağını açıkladı. Alınacak kadrolar, alım yapacak belediye ve diğer bilgiler haberimizde bulabilirisiniz. İşte tüm ayrıntılar

Türkiye İş Kurumu İŞKUR üzerinden belediye başkanlıkları işçi alımı ilanları yayınladı. Farklı belediyeler, farklı kadrolarda toplamda 74 işçi alımı sağlayacak olup, başvuru hakkında gerekli bilgiler haberimizde verilmiştir.

İŞÇİ ALIMI YAPACAK OLAN BELEDİYELER HANGİLERİ?

Horasan Belediye Başkanlığı, Mucur Belediye Başkanlığı, Gökçesu Belediye Başkanlığı, Düziçi Belediye Başkanlığı, Koru Belediye Başkanlığı, Bulanık Elmakaya Belediye Başkanlıkları işçi alımı yapacaklarını açıkladı. Peki belediye başkanlıkları hangi kadrolar için işçi alımı sağlayacak?

BELEDİYE BAŞKANLIKLARI HANGİ KADROLARDA İŞÇİ ALIMI YAPACAK?

Şoför-itfaiye aracı, iş makineleri operatörü, beden işçisi temizlik, Çiftçi (Tarla Ürünleri)(Zirai Sulamacı), Şoför-Yük Taşıma, Beko Loder (Kazıcı - Yükleyici) Operatörü, Bahçe Bakım Elemanı(Park Bahçe ve Koruların Bakımı) ,Greyder Operatörü , Büro Memuru (Genel) gibi kadrolar için alım sağlanacağı açıklandı.

BELEDİYE İŞ İLANLARINA NASIL İŞ BAŞVURUSU SAĞLANIR?

Türkiye İş Kurumu İŞKUR aracılığı ile verilen ilanlar neticesinde adaylar yine İŞKUR üzerinden belediye ilanlarını incelemeli ve üye girişi işlemlerinden sonra belediye başkanlıklarının işçi alımı ilanlarına iş başvurusunda bulunabilirler. Yapmanız gereken ilan detaylarına girip "başvur" butonunu kullanmanız olacaktır.

Adaylar "işyeri ünvanı" bilgilerine "belediye" yazmalı ve "ara" tuşuna basmalıdır.

Belediye başkanlıkları işçi ilanlarına ulaşmak için TIKLAYIN 

iOS uygulamamızı indirmek için Buraya Tıklayınız.

Android uygulamamızı indirmek için Buraya Tıklayınız.


Yorumlar