Anasayfa /  Ekonomi /  Memurlar

İŞKU İş İlanı | İŞKUR üzerinden Belediye Tarım İşçi Alım İlanı Yayımladı!

İŞKUR üzerinden Belediye Tarım İşçi Alım İlanı Yayımladı!i Belediyesi işçi personel alımı için ilan yayımladı. Toplamda 40 kişilik boşluk ile alım yapılacak. Peki başvuru şartları nedir? Detaylar Nedir? Tüm ayrıntılar haberimizde

Abone ol
Abone ol 13 Haziran 2019 05:12

İŞKUR üzerinden Belediye İşçi ( Çiftçi ) Alım İlanı Yayımladı!

Düziçi Belediyesi işçi personel alımı için ilan yayımladı. Toplamda 40 kişilik boşluk ile alım yapılacak. Peki başvuru şartları nedir? Detaylar Nedir?

Türkiye İş Kurumu ( İŞKUR ) üzerinde yayımlanmış olan ilana göre Düziçi Belediyesi bünyesindeki işçi personel ihtiyacını karşılamak üzere 40 kişilik kadro ile alım yapacağını ilan etti. Düziçi Belediyesi adaylardan deneyim şartı arayacağınıda belirtti. Peki Düziçi Belediyesi hangi niteliklerde işçi alımı yapacak? Başvurular nasıl yapılır?

İLANIN DETAYLARI:

Alım Yapacak Kurum: Düziçi Belediye Başkanlığı

İşveren Statüsü : Kamu

Çalışma Şekli: Geçici / Tam Süreli

Toplamda Boş Pozisyon Sayısı : 40

Bu bağlamda Düziçi Belediyesi bünyesine 40 kişilik boş kadro ile Çiftçi (Tarla Ürünleri) (Zirai Sulamacı) pozisyonunda işçi alımı yapacak. Adaylardan bazı nitelikler aranıyor. Bu nitelikleri yerine getirilmesi durumunda adaylar başvuru yapabilecekler.

Bu yönde adaylardan, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Mesleğinde 5 yıl deneyim sahibi olmak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, Erkek olmak, Askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak ve en az ilköğretim mezunu olmak gibi niteliklr aranacak.

BAŞVURULAR:

Başvuru yapacaklar başvurularına ilanın yayım tarihi olan 12 haziran 2019 tarihi itibari ile başladılar. Adaylara başvuru için 5 günlük bir süre verilmiş olup adaylar başvurularını en geç 17 Hairan 2019 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gereklidir. ü

İş İlan No (00005013319) numarası ile başvurularını yapabilirsiniz.

Düziçi Belediyesi işçi personel alımı başvuruları için TIKLAYIN  
Yorumlar