Anasayfa /  Teknoloji

iPhone Türkiye fiyatlarına 1000 TL indirim müjdesi! Bu tarihi bekleyin

Geçtiğimiz günlerde Apple ürünlerine indirim uygulanacağını belirten Tim Cook, bu indirimin ne zaman uygulanacağı konusunda bir bilgi vermezken, bin TL'lik indirimin ne zaman geleceği belli oldu.

Abone ol
Abone ol 19 Mart 2019 13:40

Geçtiğimiz günlerde Apple ürünlerine indirim uygulanacağını belirten Tim Cook, bu indirimin ne zaman uygulanacağı konusunda bir bilgi vermezken, bin TL'lik indirimin ne zaman geleceği belli oldu.

Geçtiğimiz yıl iPhone XS, XS Max ve XR modelini görücüye çıkaran Apple, fiyat konusunda birçok kişinin tepkisini çekmişti. 10 bin TL'yi geçen fiyatlarıyla Türkiye'de adeta cep yapan iPhone fiyatlarına, Apple'ın CEO'sundan indirim müjdesi geldi. Peki çoğu kullanıcının beklediği bu bin TL'lik indirim ne zaman gelecek?

iPhone Türkiye fiyatlarına 1000 TL indirim müjdesi! Bu tarihi bekleyin - Sayfa 2

iPhone'un en yakın rakibi olan ve geçtiğimiz günlerde tanıtılan Samsung Galaxy S10'un, aylar öncesinden tanıtılan XS, XS Max ve XR modellerine nazaran daha uygun fiyatla pazara inmesi, Apple kullanıcıları tarafından kaymalara neden olmuştu.

iPhone Türkiye fiyatlarına 1000 TL indirim müjdesi! Bu tarihi bekleyin - Sayfa 3

Tim Cook, fahiş fiyatlara yönelik geçtiğimiz günlerde bir açıklama yaparak, indirim müjdesi vermişti. Gelecek indirimin kesin tarihi bilinmezken, Apple'ın 25 Mart tarhininde gerçekleştireceği etkinlikle birlikte fiyatlarında indirime gitmesi bekleniyor.

iPhone Türkiye fiyatlarına 1000 TL indirim müjdesi! Bu tarihi bekleyin - Sayfa 4

Apple, çoğu teknoloji uzmanına göre, merakla beklenen fiyat düzenlemesini bu etkinliğin ardından gerçekleştirecek. Gelecek olan fiyat düzenlemesi ile iPhone fiyatlarında 1000TL ve üzerinde indirim bekleniyor.

iPhone Türkiye fiyatlarına 1000 TL indirim müjdesi! Bu tarihi bekleyin - Sayfa 5

Apple fiyatları şu anda ne kadar?

iPhone XS Max: ₺10.099,00

iPhone XS: ₺9.404,00

iPhone XR: ₺6.899,00


Yorumlar