Anasayfa /  Foto Galeri

İlişkinizin bittiğini gösteren 10 işaret!

Duygusal ilişkilerin dinamiği son derece farklı dönemlere girebiliyor. İlişkilerde iniş ve çıkışların yaşanması son derece normal bazen ilişkiler tıkanma noktasına gelebiliyor. Bu durumda ise çoğunlukla tek bir kişi tüm ilişkinin yükünü omuzlamak durumunda kalabiliyor. Fakat ne yazık ki tek bir kişinin çabası yani tek taraflı bir ilişki, bunu ayakta tutmaya yetmeyebiliyor. işte ilişkinizin bittiğini gösteren 10 işaret. ..

İlişkinizin bittiğini gösteren 10 işaret! - Sayfa 1

1. Partneriniz sizinle vakit geçirmekten kaçınır!

Partneriniz size ayıracak zaman bulamıyor, ancak başka şeylerle ilgilenecek zaman buluyorsa aslında bu size olan ilgisini kaybettiğinin açık bir işareti.

Gerçekten sizinle olmak isteyen biri, size ayıracağı bir vakit mutlaka bulur. Bundan daha iyisini hak ediyorsunuz!

İlişkinizin bittiğini gösteren 10 işaret! - Sayfa 2

2. Onun davranışlarının farklılaştığını hissedersiniz!

Birini gerçekten sevdiğinizde, onları olduğu gibi kabul edersiniz. Birlikte olduğunuz kişinin alışkanlıklarını ya da davranışlarını değiştirmek ilişki için çok sağlıklı değil. Bunun yanı sıra ilişkilerdeki o ilk heyecanın sarhoşluğuyla çiftler birbirlerine uyum sağlamak adına çok daha sevgi dolu davranışlarda bulunabilir.

Ancak partneriniz bu davranışlardan vazgeçtiyse ve siz onun hiç tanımadığınız bir yüzüyle karşılaşıyorsanız muhtemelen size karşı eski duygu yoğunluğunda değildir. Bu nedenle ilişkiniz hakkında oturup düşünmeniz gerekebilir.

İlişkinizin bittiğini gösteren 10 işaret! - Sayfa 3

3. Üzgün olduğunuzda aklınıza ilk gelen kişi o olmaz!

İletişim, kalıcı ilişkilerin anahtarı. Güven ve sevginin yoğun olduğu bir ilişkide partneriniz aynı zamanda en yakın arkadaşınızdır ve başınıza gelen her şeyi onunla paylaşmak istersiniz.

Ancak yıpranan bir ilişkide sorunlarınızı partnerinize anlatmaktan çekinebilirsiniz. Çünkü onun gerçekten ilgi göstereceğini düşünmezsiniz. Eğer böyle bir durum yaşıyorsanız, ilişkiniz hakkında düşünmenizde fayda var.

İlişkinizin bittiğini gösteren 10 işaret! - Sayfa 4

4. Konuşmalarınızın çoğu kavgaya dönüşür!

İlişkilerin her evresinde iniş ve çıkışlar olabilir. Ancak bunlar son zamanlarda sıklaştıysa ve partnerinizle hemen hemen her konuşmanız tartışmaya dönüşüyorsa aslında bu ilişkinin alarm verdiğinin önemli bir işareti.

Çünkü iki kişi mutlu olmak için bir ilişki yaşar. Fakat bir süre sonra onunla konuşmak sizi mutlu etmiyor, aksine gerilmenize neden oluyorsa gerçekten çabalamanıza gerek var mı?