Anasayfa /  Medya /  Dizi

İlhan Şen, Seni Çok Bekledim dizisiyle anlaşmaya karar verdi

Ekranların fenomen dizisi Ramo ile yollarını ayıran yakışıklı oyuncunun yeni adresi belli oldu. İlhan Şen, Özcan Deniz'in 'Seni Çok Bekledim' dizisiyle anlaşmaya karar verdi.

Abone ol
Abone ol 12 Temmuz 2020 23:33

BKM Film imzalı Ramo dizisi yeni sezonda Adana'dan İstanbul'a taşınacak. Hikâyesi değişen diziden Görkem Sevindik, Cemre Baysel ve İlhan Şen ayrılmıştı.

İlhan Şen'in Özcan Deniz'in başrolünü oynayacağı "Seni Çok Bekledim" dizisiyle imza aşamasında olduğu öğrenildi.

İlhan Şen kimdir?

İlhan Şen, 19 Aralık 1987 yılında Bulgaristan’da doğmuştur. İlhan Şen ailesi ile birlikte 2 yaşında iken İstanbul'a yerleşmiştir. İlköğretim ve Ortaokulu İstanbul'da tamamlamış ardından üniversite eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'nde tamamlamıştır.

2008 yılında katıldığı Türkiye'nin en iyi model yarışmasında finalist oldu ancak En İyi Mayo Modeli seçildi.

2009 yılında ise Türkiye'nin En İyi Modeli seçildi. Daha sonra Bulgaristan'da düzenlenen Dünyanın En İyi Modeli yarışmasında Türkiye'yi temsil etti ve Avrupa'nın En İyi Modeli seçildi. Bir süre modellik yaptıktan sonra oyunculuk eğitimi aldı. Oyunculuk kariyerine Şahin Tepesi adlı dizi ile adım atmıştır.

Şimdilerde ATV ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Erman Façalı karakterine hayat veren İlhan Şen, 1.89 metre boyunda, 82 kilo ve Yay burcudur.

İlhan Şen’in rol aldığı diziler ve filmler:

2020 - Ramo
2019 - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (Erman Façalı) (TV Dizisi)
2018 - Şahin Tepesi (Mete) (TV Dizisi)
2018 - Mehmed: Bir Cihan Fatihi (TV Dizisi)

Yorumlar