Anasayfa /  Foto Galeri

İki eltinin bir adama kaçtığı olayda 3. kadın şoku!

'Yufkacı Muammer Ay'a kaçan eltilerde ilginç gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. 'Ben gözlüklü Hamide'yi seviyorum öbür Hamide ile işim yok' diyen Muammer Ay hakkında dün sürpriz bir gelişme daha yaşandı. Canlı yayına bağlanan Ayşe isimli kadın, ''Benim hayatımı da mahvetti. Bana gelinim diyordu. Ama niyeti başkaymış. Bana hisleri olduğunu söyledi. Ben boşanma aşamasındayken benim acizliğimden faydalandı. Bana şiddet uyguladı' diyerek bu adamda her pislik var açıklamasında bulundu.

İki eltinin bir adama kaçtığı olayda 3. kadın şoku! - Sayfa 1

Eltilerin, Yufkacı Muammer'e kaçmalarından sonra Esra Erol'da yine şoke eden anlar yaşandı. 'Gözlüklü Hamide ile gönül bağım var birbirimizi çok seviyoruz' diyen Muammer Ay konusunda yeni bir kişi daha ortaya çıktı.

İki eltinin bir adama kaçtığı olayda 3. kadın şoku! - Sayfa 2

''ONA ABİ DİYORDUM O DA BANA GELİNİM DİYORDU''
Antalya'dan yayına bağlanan Ayşe A. adındaki bir kadın ''bunlar Muammer'in ilk vukuatı değil'' diyerek canlı yayına bağlandı. Söz konusu kişi, ''Muammer Ay kadınları paraları için dolandırıyor. Tehdit ve şiddetle yanında tutuyor dedi. Hamideyi'de yaşadıklarıma dayanarak tehdit ve şiddetle yanında tuttuğuna inanıyorum. Eşimle boşanma aşamasındayken benim acizliğimden ve boşluğumdan yararlanarak, süslü laflar ve sözlerle beni kandırdı. Bana gönül bağı olduğunu söyledi. Abi dediğim, bana gelinim diyen bir insandı. Boşandıktan sonra onunla aynı evde yaşadık. Bana şiddet uyguladı kadın sığınma evine gittim'' dedi.

İki eltinin bir adama kaçtığı olayda 3. kadın şoku! - Sayfa 3

Öte yandan büyük elti Hamide'nin annesi Fatma Hanım da canlı yayına bağlandı. Küçük elti Hamide'nin kızının yuvasını yıktığını söyleyen Fatma Hanım, "Geri dönmesine sevindim ama Hamide beni yaktı. Hamide her şeyi biliyordu. Benim kızımı yaktı. Hamide yalan konuşuyor. Bildiklerini söylesin'' dedi.

İki eltinin bir adama kaçtığı olayda 3. kadın şoku! - Sayfa 4

NE OLMUŞTU?
Esra Erol'un programında, 2 çocuk babası Mehmet Duman, 17 yıl önce evlendiği eşi Hamide Duman'ın 11 Mart günü kayıplara karışması üzerine canlı yayına çıktı. Eşinin başka bir adama kaçtığını söyleyen Duman, "Eşimin telefonunda Muammer Ay'ın resmini gördüm. Niye kayıtlı bu adam diye sorunca borcu olduğunu o yüzden görüştüklerini ifade etti. Eşim o gün aynı ismi taşıyan eltisi Hamide Duman ile birlikte 'pazara gidiyoruz' diyerek evden çıktı bir daha da geri dönmedi'' demişti.