Anasayfa /  Foto Galeri

İHA muhabirleri, mahalleyi saran alevlerden canlarını zor kurtardı! İşte yaşanan o anlar...

Muğla’nın Milas ilçesinde Çökertme Mahallesi’ndeki yangını haberleştirmeye giden İhlas Haber Ajansı muhabirleri, mahalleyi saran alevlerden canlarını zor kurtardı.

İHA muhabirleri, mahalleyi saran alevlerden canlarını zor kurtardı! İşte yaşanan o anlar... - Sayfa 1

Çökertme Koyu’na yardıma gelen botla mahalleden ayrılan ekip güvenli bölgeye geçti. O anlar ve yaşanılanlar, an be an kameralara yansıdı. 

İHA muhabirleri, mahalleyi saran alevlerden canlarını zor kurtardı! İşte yaşanan o anlar... - Sayfa 2

Son ana kadar gelişmeleri aktardılar” 
Muğla’nın Marmaris ilçesinde orman yangını beşinci günde etkisini devam ettiriyor. Yangın söndürme ekipleri bölgede gece gündüz çalışmalarını sürdürürken, İhlas Haber Ajansı (İHA) muhabirleri de bölgede yaşanan gelişmeleri yangının ilk anlarından itibaren izleyicilere aktarmak için özveri ile çalışmaya devam ediyor. 

İHA muhabirleri, mahalleyi saran alevlerden canlarını zor kurtardı! İşte yaşanan o anlar... - Sayfa 3

“İHA ekibi yangından son anda kurtuldu” 
Dün akşam saatlerinde Çökertme Mahallesi alevlere teslim olurken, adeta hayalet mahalleye dönen bölgede yangını haberleştirmek için bulunan İhlas Haber Ajansı Aydın Bölge Müdürlüğü’nde gören yapan muhabirler Eren Ayhan ve Bekir Tosun, alevlerden son anda kurtuldu. 

İHA muhabirleri, mahalleyi saran alevlerden canlarını zor kurtardı! İşte yaşanan o anlar... - Sayfa 4

Yangın ve yoğun duman nedeniyle karayolu ulaşımının sağlanamadığı bölgede mahsur kalan haber ekibi, araçlarını park halinde bırakarak Çökertme Koyu’na indi.