Anasayfa /  Medya /  Dizi

Hercai yeni sezon ne zaman? Hercai ne zaman başlayacak?

Hercai ilk sezon finali ile izleyicisine veda etti. Hercai dizisinin sezon finalinde; Miran 24 saatte Reyyan'ın onunla ilgili kötü düşüncelerini değiştirebileceğini söylüyor. Hercai yeni sezon ne zaman? Hercai ne zaman başlayacak?

Abone ol
Abone ol 15 Haziran 2019 13:50

Hercai ilk sezon finali ile izleyicisine veda etti. Hercai dizisinin sezon finalinde; Miran 24 saatte Reyyan'ın onunla ilgili kötü düşüncelerini değiştirebileceğini söylüyor. Hercai yeni sezon ne zaman? Hercai ne zaman başlayacak?

Hercai dizisi ilk sezon finalini yaptı. Oyuncu kadrosunda Ebru Şahin, Akın Akınözü, Serhat Tutumluer, Ayda Yüksel ve Gülçin Santırcıoğlu gibi isimleri barındıran dizi yeni sezonu ile yeniden ekranlarda olacak. Peki yaz tatiline giren Hercai dizisinin yeni sezonu ne zaman başlayacak? İşte sezon finali ve yeni sezona dair merak edilenler…

HERCAİ YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Yayın hayatına bu sezon başlayan Hercai dizisi ilk olarak 15 Mart’ta ekrana gelmişti. İlk sezon finalini veren dizinin Eylül ayı içinde yeniden ekranda olması bekleniyor.

HERCAİ SEZON FİNALİ ÖZETİ

Gönül, Azat’ın elinde ama bu durumu aleyhine kullanmayı ihmal etmiyor. Azize’yi arayan Gönül yalandan ağlayarak, Azat’ın ona eziyet ettiğini söylüyor. Hatta Azat bile Gönül’ün rol kabiliyetine şaşırıyor. Azize bu telefondan sonra deliye dönüyor. Bu sırada Reyyan, Miran’ın yanından sabah erkenden kayboluyor. Ama giderken aklı da kalbi de hala Miran’da ve onun inandığı hikayeyi düşünüyor. Babasına karşı yapılan suçlamaları kabul emeiyor. Ve Miran Reyyan’ım yokluğunu fark edip kendini sokağa atıyor. Reyyan’ı bulduğunda Reyyan ondan kaçıyor. Miran ile Reyyan arasında bir kaçma kovalama yaşanıyor. Sonunda Miran Reyyan’ı yakalıyor. Miran her şeyi düzelteceğini söylüyor ama Reyyan her şeyi mahvettiğini haykırıyor. Miran evliliğinin kağıt üstünde olduğunu söylüyor ve dinlerse tüm gerçekleri anlatacağını söylüyor. Reyyan tek engelin Gönül olmadığını söylüyor ve aralarındaki engelin içindeki kötülük olduğunu söylüyor.

HERCAİ SON BÖLÜM İZLE

REYYAN İLE MİRAN AŞKI YENİDEN ALEVLENİYOR

Reyyan tarafından reddedilen Miran, Reyyan’dan yarına kadar zaman istiyor. Miran ilk iş Azize’ye resti çekiyor. Sonra Reyyan ile 24 saat geçirmek isteyen Miran bu işin sonunda istemezse Reyyan’ı rahat bırakacağını söylüyor. Miran içindeki masum yanları Reyyan’a göstermek istiyor. Reyyan Miran’ın hiç bilmediği yanları ile tanışıyor ve çok mutlu oluyor. Dilek ağacında dilek tutup, uçurtma uçuruyorlar.Reyyan ‘keşke böyle olmasaydı’ diyerek Miran’a ilk umudu veriyor.


Yorumlar