Hercai 11.Bölüm 2. Fragmanı İzle

 Hercai 11.Bölümde neler olcak? İlginç ayrıntıların olduğu Hercai 11.Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı. ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Hercai dizisinin yeni bölümü 24 Mayıs Cuma akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Akın Akınözü, Ebru Şahin ve Gülçin Santıroğlu gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı  Hercai 11.Bölümde de ekranlara kitleyecek

HERCAİ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Azize Aslanbey'in, Şadoğlu konağını almak için yaptığı hamle sonrası Miran'ın düşmanlığı bitireceğim karşılığında sadece Reyyan'ı istiyorum, teklifiyle Nasuh Ağa'nın karşısına geçmiştir. Miran ve Nasuh arasındaki restleşmenin sonucu bir kere daha iki konak arasındaki dengelerin değişmesine neden olacak mı? Reyyan, Miran'ın teklifine nasıl karşılık verecek?

Diğer yandan Miran'ın avuçlarından kayıp gitmesini istemeyen Gönül'ün planları gün yüzüne çıkar. Bu durum Aslanbey konağında ikinci bir depreme neden olur. Bu sefer Miran'ın kesin kararlı olduğunu gören Gönül her şeyin bittiğini düşünürken, Azize ve Sultan'ın bu duruma karşı hamlesi nasıl olacak?

HERCAİ SON BÖLÜM İZLE

YORUM EKLE
YORUMLAR
esmanur salın
esmanur salın - 4 hafta Önce

sizi cok seviyorum

esmanur kurucu
esmanur kurucu - 4 hafta Önce

bu diziyi çok beyendim