Anasayfa /  Foto Galeri

Hekimoğlu Dizisi Oyuncuları | Hekimoğlu Dizisi Konusu

Hekimoğlu Dizisi ilk fragmanı yayınlandı. Hekimoğlu dizisi çekimleri 27 ekim pazar günü başladı. Hekimoğlu dizisinin kasım 2019 da yayında Kanal D ekranlarında olması bekleniyor. Hekimoğlu Dizisi Oyuncuları, Hekimoğlu Dizisi, Konusu Hekimoğlu Dizisi Yapımcısı ve Senaristi Yönetmeni ile tüm merak edilenler haberimizde

Hekimoğlu Dizisi Oyuncuları | Hekimoğlu Dizisi Konusu - Sayfa 1

Hekimoğlu Dizisi Yapımcısı Senaristi

Amerika da House Md ismi ile 8 sezon ve 177 bölüm olarak yayınlanan dizi Türkiye de Hekimoğlu ismi ile yayına çıkacak. 2004 2012 yılları arasında yayınlanan dizi Amerika’nın dışında bir çok ülkede de yayınlandı ve çok sevildi. Doktor drama dizisi olarak ekranlara gelecek Hekimoğlu dizisinde baş rolde yer alacak oyuncu bulaşıcı hastalıklar yani enfeksiyon bölümü uzmanı olacak ve aynı zamanda Nefroloji de de ihtisasa yapmış olacak.

Hekimoğlu dizisinde başrol oyuncusu olan doktor  Hekimoğlu karakterine Timuçin Esen hayat verecek. Bilindiği üzere daha önce Hekimoğlu  dizisinin Tv8 ekranlarında yayınlanacağı açıklanmış ancak bütçe konusunda anlaşılamayınca dizi Kanal D’ye satılmıştı. Aynı zamanda daha önce Hekimoğlu dizisi için ünlü oyuncu Cansu Dere ile anlaşıldığı açıklanmış ancak dizinin ocak 2020’ye kalınca Cansu Dere projeden ayrılmıştı.

Hekimoğlu dizisinde iki kadın başrol oyuncusu olacak bu nedenle Hekimoğlu dizisi yapımcısı Karga Seven Pictures şimdiden iki kadın başrol oyuncusu bulabilmek için bir çok ünlü isme teklif götürdü.

Hekimoğlu Dizisi Oyuncuları | Hekimoğlu Dizisi Konusu - Sayfa 2

Hekimoğlu Dizisi Yapımcısı Senaristi Yönetmeni

Hekimoğlu dizisinin yapımcısı daha önce Her Yerde Sen ve Kayıtdışı gibi dizilerin de yapımcılığını üstlenen Karga Seven Pictures olurken Hekimoğlu dizisinin senaristliğini ise Masum ve İntikam gibi dizilerin senaristliğini üstlenen Berkun Oya ve Banu Kiremitçi üstlenecek. Hekimoğlu dizisinin yönetmenliğini ise Vatanım Sensin ve Muhteşem Yüzyıl gibi dizilerin yönetmenliğini üstlenen Yağmur Taylan ve Durul Taylan kardeşler üstlenecek.

Hekimoğlu Dizisi Oyuncuları | Hekimoğlu Dizisi Konusu - Sayfa 3

Hekimoğlu Dizisi Konusu

Hekimoğlu tıbbı tanı departmanı başkanıdır. Ekibinde bir çok doktor vardır. Hekimoğlu başarılı bir doktor olmasına rağmen hastane kurallarını ve yasaları çok takmaz. Bu umarsamaz tavrı sürekli başına iş açar. Bu nedenle de çalıştığı hastahanelerde çok tutunamaz.

Doktor Hekimoğlu karizmatik bir doktordur. Aslında başarılı bir doktor olan Hekimoğlu fazla risk alan bir doktordur ve işinden kovulur. Diğer hastahaneler ise Hekimoğlunu işe almazlar . Doktor Hekimoğlu asosyal ve zeki bir adamdır çoğu zaman huysuz ve duygusuz olsa da tam bir ukaladır.

Hekimoğlu Dizisi Oyuncuları | Hekimoğlu Dizisi Konusu - Sayfa 4

Hekimoğlu Oyuncu Kadrosu

Timuçin Esen (Ateş Hekimoğlu)

Türkiye de oyunculuk yeteneği ile her zaman büyük beğeni toplayan Timuçin Esen 14 Ağustos 1973 de Adana’da hayata gözlerini açmıştır; babası ise Niğde’lidir. 2019 yılı itibari ile Timuçin Esen 46 yaşında olan Timuçin Esen Bilge Türe ile evlidir ve bir kız bir de erkek çocuk babasıdır. Timuçin Esen çok yönlü bir kişiliktir oyunculuğunun yanında müzisyenlik de yapmıştır. Mimar Sinan Üniversitesinde Tiyatro eğitimini tamamladıktan sonra tiyatrocu olarak uzun yıllar çalışan ve deneyim kazanan Timuçin Esen İtalya’da ve Abd’de oyunculuk üzerine master yapmış çok büyük yabancı oyunculardan birebir oyunculuk eğitimi almıştır.

Yeni dönem gençler Timuçin Esen’i 2014 yapımı Vicdan ve Gönül İşleri dizisi ile tanır. Özellikle Gönül İşler dizisin de hayat verdiği Yılmaz karakteri ile beğeni toplamıştır 2016 da ise Bodrum Masalı dizisinde Faryalı karakteri ile diziye büyük bir katkı sağlamıştır. Hayatını tiyatro sahnelerine adayan Timuçin Esen Galip Derviş dizisinin de jenerik müziğini seslendirmiştir.

Timuçin Esen son olarak 2018 de Gülperi dizisinde avukat Kadir Aydın olarak yer almıştır. Sadece dizileri ile değil sinema filmleri ile de dikkat çeken Timuçin Esen 2019 da yer aldığı Müslüm filmi ile büyük beğeni toplamıştır. Yine 2017 de Martıların Efendisi filminde rol almıştır.

Timuçin Esen bildiğimiz kadarı ile ilk defa bir dizi de doktor olarak yer alacak.

Prf. Doktor Ateş Hekimoğlu çocukluk döneminde kalbinden bacağına pıhtı atan Ateş Hekimoğlu 40’lı yaşlarda topal bir doktordur. Türkiye’nin en önemli kanser doktorlarında olan doktor Ateş hayata karşı vurdum duymaz hastalarına karşı ise saygısız ve açık sözlüdür. Aslında hiç hastaları ile karşılaşmak istemez; çünkü hastaların yaşan söylediklerine inanır; çok az hasta baktığı için de çalıştığı hastahaneden atılacaktır.