Anasayfa /  Kültür sanat /  Sinema

HD Full film izle Netflix Recep İvedik 6 ne zaman izle Ücretsiz Netflix izle

Netflix Recep İvedik 6 ne zaman izle Ücretsiz Netflix izle . Online dizi ve film izleme platformu Netflix'in, Organize İşler: Sazan Sarmalı'ndan sonra Recep İvedik 6'yı da kadrosuna katmak için rekor fiyatta teklifte bulunduğu iddia edildi.

Abone ol
Abone ol 05 Mart 2019 13:28

Netflix Recep İvedik 6 ne zaman izlenecek? Ücretsiz Netflix izle . Online dizi ve film izleme platformu Netflix'in, Organize İşler: Sazan Sarmalı'ndan sonra Recep İvedik 6'yı da kadrosuna katmak için rekor fiyatta teklifte bulunduğu iddia edildi. 

Türkiye'de tüm zamanların en çok izlenen filmi olma özelliğini elinden bulunduran Recep İvedik serisi için bomba bir iddia ortaya atıldı. Recep İvedik için Netflix'ten, sürpriz bir teklif geldi. Netflix Türkiye, Recep İvedik 6 ile anlaşmak adına milyonlarca euro teklif etti.

Yılmaz Erdoğan'ın Organize İşler: Sazan Sarmalı filminin bir anda hem sinemalarda hem de Netflix'te yayınlanması herkesi şaşkına çevirirken, çeşitli yapımcılardan tepki gelmişti. 

Şimdi de Şahan Gökbakar'ın bu ay vizyona girmesi beklenen filmi için 3.5 milyon euro teklif edildiği konuşuluyor. 38 yaşındaki Gökbakar'ın bu teklifi kabul edip etmediği ise merak konusu oldu.


Yorumlar