Bugün hava nasıl? İşte 17 Mart 2019 Pazar Hava Durumu

Bugün hava nasıl olacak? 17 Mart 2019 Pazar günü yurt genelinde hava nasıl? Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre; Ülkemiz kuzey ve doğu kesimlerinin parçalı ve çok bulutlu, İç Anadolu'nun kuzey ve doğusu, Karadeniz, Doğu Anadolu, Güneydoğu Anadolu'nun doğusu ile Bilecik ve Bursa'nın doğu kesimlerinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. İşte 17 Mart 2019 Pazar günü yurt genelinde hava durumu....

Meteoroloji’den yoğun kar yağışı uyarısı.. Türkiye genelinde bugün hava nasıl? İşte 17 Mart 2019 Pazar hava durumu.

İç Anadolu’nun doğusu, Karadeniz, Doğu ve Güneydoğu Anadolu ile Kahramanmaraş, Osmaniye, Hatay, Ankara ve Çankırı çevrelerinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; genellikle yağmur ve sağanak, Karadeniz'in iç ve yüksek kesimleri, Doğu Anadolu’nun kuzey ve doğusu ile Çankırı, Sivas, Niğde, Yozgat ve Kayseri çevrelerinde karla karışık yağmur ve kar şeklinde olması bekleniyor. 

Kuvvetli kar yağışı geliyor

Hakkari çevreleri ile Şırnak’ın doğu, Van’ın güney kesimlerinde yoğun karla karışık yağmur ve kar yağışı bekleniyor. Buzlanma ve don olayı, tipi, çığ tehlikesi gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olun.

Bugün hava nasıl? 17 Mart 2019 Pazar Hava Durumu

MARMARA

Parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Bu gece ve sabah saatlerinde yer yer sis ve pus hadisesi bekleniyor. Bursa, Çanakkale, Kırklareli ve İstanbul’da bugün hava nasıl? İşte 17 Mart 2019 Pazar günü Marmara Bölgesi hava durumu.

BURSA 6°C, 19°C

Parçalı bulutlu

ÇANAKKALE 9°C, 18°C

Parçalı bulutlu

İSTANBUL 9°C, 15°C

Parçalı bulutlu

KIRKLARELİ 7°C, 19°C

Parçalı bulutlu

EGE

Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Bu gece ve sabah saatlerinde yer yer sis ve pus hadisesi bekleniyor. Afyonkarahisar, Denizli, İzmir, Denizli ve Manisa’da bugün hava nasıl? İşte 17 Mart 2019 Pazar günü Ege Bölgesi hava durumu.

A.KARAHİSAR 0°C, 14°C

Parçalı bulutlu

DENİZLİ 6°C, 20°C

Parçalı bulutlu

İZMİR 9°C, 21°C

Parçalı ve az bulutlu

MANİSA 6°C, 21°C

Parçalı ve az bulutlu

AKDENİZ

Parçalı ve az bulutlu, doğusunun çok bulutlu bu akşam saatlerinde Osmaniye, Kahramanmaraş ve Hatay çevrelerinin sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Adana, Antalya, Burdur, Hatay’da bugün hava nasıl? İşte 17 Mart 2019 Pazar günü Akdeniz Bölgesi hava durumu.

ADANA 8°C, 18°C

Parçalı ve çok bulutlu

ANTALYA 14°C, 21°C

Parçalı ve az bulutlu

BURDUR 1°C, 14°C

Parçalı ve az bulutlu

HATAY 6°C, 16°C

Parçalı ve çok bulutlu, bu akşam saatlerinde sağanak yağışlı

İÇ ANADOLU

Parçalı ve çok bulutlu, doğusu ile Ankara, Çankırı çevrelerinin aralıklı yağmur ve Kayseri, Sivas, Çankırı ile Ankara’nın yükseklerinin karla karışık yağmur ve kar yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Bu gece ve sabah saatlerinde yer yer sis ve pus hadisesi bekleniyor. Ankara, Çankırı, Eskişehir, Konya’da bugün hava nasıl? İşte 17 Mart 2019 Pazar günü İç Anadolu Bölgesi hava durumu.

ANKARA 0°C, 10°C

Parçalı ve çok bulutlu, bu gece saatlerinde hafif yağmur, yüksek kesimleri karla karışık yağmur ve kar yağışlı

ÇANKIRI 0°C, 11°C

Parçalı ve çok bulutlu, bu gece ve bugün (Pazar) sabah saatlerinde yağmurlu, yüksek kesimleri karla karışık yağmur ve kar yağışlı

ESKİŞEHİR 2°C, 14°C

Parçalı ve çok bulutlu

KONYA 1°C, 14°C

Parçalı ve çok bulutlu

BATI KARADENİZ

Parçalı ve çok bulutlu bu gece sabah saatlerinde yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların genellikle yağmur, iç kesimlerinde karla karışık yağmur ve yükseklerinde kar şeklinde olması bekleniyor. Sabah saatlerinde yer yer sis ve pus hadisesi bekleniyor. Bolu, Düzce, Sinop, Zonguldak bugün hava nasıl? İşte 17 Mart 2019 Pazar Batı Karadeniz Bölgesi hava durumu.

BOLU 0°C, 10°C

Parçalı ve çok bulutlu, bu gece saatlerinde karla karışık yağmur ve yüksekleri kar yağışlı

DÜZCE 7°C, 15°C

Parçalı ve çok bulutlu, bu gece saatlerinde yağmurlu

SİNOP 7°C, 12°C

Parçalı ve çok bulutlu, bu gece saatlerinde yağmurlu

ZONGULDAK 7°C, 11°C

Parçalı ve çok bulutlu, bu gece saatlerinde yağmurlu

ORTA ve DOĞU KARADENİZ

Parçalı ve çok bulutlu, bölge genelinin aralıklı yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların genellikle yağmur, Doğu Karadeniz’in iç kesimlerinin yükseklerinde karla karışık yağmur ve kar şeklinde olması bekleniyor. Amasya, Çorum, Samsun ve Trabzon’da bugün hava nasıl? İşte 17 Mart 2019 Pazar Orta ve Doğu Karadeniz Bölgesi hava durumu.

AMASYA 4°C, 12°C

Parçalı ve çok bulutlu, gece ve sabah saatlerinde yağmurlu

ÇORUM 0°C, 10°C

Parçalı ve çok bulutlu, gece ve sabah saatlerinde yağmurlu, yüksekleri karla karışık yağmurlu

SAMSUN 7°C, 12°C

Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı yağmurlu

TRABZON 6°C, 11°C

Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı yağmurlu

DOĞU ANADOLU

Parçalı ve çok bulutlu ve aralıklı yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların genellikle karla karışık yağmur ve kar, Malatya, Elazığ ve Iğdır çevrelerinde yağmur şeklinde olması bekleniyor. Yağışların Şırnak’ın doğu kesimleri ile ve Hakkari çevrelerinde kuvvetli olması bekleniyor. Erzurum, Kars, Muş, Van’da yarın hava nasıl? İşte 17 Mart 2019 Pazar Doğu Anadolu Bölgesi hava durumu.

ERZURUM -5°C, 3°C

Çok bulutlu, bu akşam ve yarın (Pazar) öğle saatlerinde kar yağışlı

KARS -5°C, 4°C

Çok bulutlu, yarın (Pazar) öğle saatlerinde kar yağışlı

MUŞ -1°C, 5°C

Çok bulutlu, bu akşam ve yarın (Pazar) öğle saatlerinde karla karışık yağmur ve kar yağışlı

VAN -1°C, 5°C

Çok bulutlu, aralıklı karla karışık yağmur ve kar yağışlı

GÜNEYDOĞU ANADOLU

Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Diyarbakır, Gaziantep, Siirt, Şanlıurfa’da yarın hava nasıl? İşte 17 Mart 2019 Pazar Doğu Anadolu Bölgesi hava durumu.

DİYARBAKIR 4°C, 14°C

Parçalı ve çok bulutlu, bu akşam ve yarın (Pazar) öğle saatlerinde sağanak yağışlı

GAZİANTEP 4°C, 13°C

Parçalı ve çok bulutlu, bu akşam saatlerinde sağanak yağışlı

SİİRT 3°C, 14°C

Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak yağışlı

ŞANLIURFA 6°C, 16°C

Parçalı ve çok bulutlu, bu akşam saatlerinde sağanak yağışlı

Yarın hava nasıl? 17 Mart 2019 Pazar Hava Durumu

Orta Karadeniz ve Batı Akdeniz’de fırtınamsı rüzgar bekleniyor. Denizlerde yarın hava nasıl?İşte 17 Mart 2019 Pazar Doğu Anadolu Bölgesi hava durumu.

KARADENİZ

Hava Durumu: Çok bulutlu, yağmur ve sağanak yağışlı, Rüzgâr: Batı Karadeniz’de batı ve güneybatıdan 4 ila 6 (50 km/sa), doğusu gece batıdan 5 ila 7 (40-60 km/saat), sabah saatlerinden itibaren güneybatıdan 3 ila 5 (20-40 km/sa), Doğu Karadeniz’de batı ve güneybatı, gece güneydoğudan 2 ila 4 (10-30 km/sa), ilk saatlerde batısı güneydoğu, sabah saatlerinde geneli güneybatı, öğle saatlerinde geneli kuzeybatıdan 3 ila 5 (20-40 km/sa), gece saatlerinde batısı batı, sabah saatlerinde batısı kuzeybatıdan 5 ila 7 (40-60 km/sa) kuvvetinde, Dalga: 1,0 ila 2,5m, Orta Karadeniz 3,0m, Görüş: İyi, yağış anında orta.

MARMARA

Hava Durumu: Parçalı bulutlu, gece ve sabah saatlerinde puslu, Rüzgâr: Güney ve güneybatıdan 3 ila 5 (20-40 km/sa), sabah saatlerinde güneybatı, öğle saatlerinde güneydoğudan 2 ila 4 (10-30 km/sa) kuvvetinde, Dalga: 1,0 ila 1,5m, Görüş: İyi, pus anında orta.

EGE

Hava Durumu: Parçalı bulutlu, gece ve sabah saatlerinde puslu, Rüzgar: Kuzey Ege’de güney ve güneybatıdan 3 ila 5 (20-40 km/sa), Güney Ege’de kuzey ve kuzeybatı, güneyi güneybatı, gece saatlerinde güneyi kuzeybatı, sabah saatlerinden itibaren güneyi batıdan 3 ila 5 (20-40 km/sa), gece ve sabah saatlerinde geneli güneydoğu, öğle saatlerinde geneli güneybatıdan 2 ila 4 (10-30 km/sa) kuvvetinde, Dalga: 1,0 ila 2,0m, Görüş: İyi, pus anında orta.

AKDENİZ

Hava Durumu: Parçalı ve çok bulutlu, akşam saatlerinde İskenderun Körfezi sağanak yağışlı, Rüzgâr: Batı Akdeniz’de batı ve kuzeybatı, öğle saatlerinde güneybatı, batısı kuzeybatıdan 3 ila 5 (20-40 km/sa), ilk saatlerde batısı kuzeybatıdan 5 ila 7 (40-60 km/sa), gece saatlerinde batısı 4 ila 6 (30-50 km/sa), Doğu Akdeniz’de kuzey kuzeybatı, sabah saatlerinden itibaren batı ve güneybatıdan 3 ila 5 (20-40 km/sa) kuvvetinde, Dalga: 1,0 ila 2,0m, Görüş: İyi, yağışta orta.

VAN GÖLÜ

Hava Durumu: Çok bulutlu, karla karışık yağmurlu Rüzgâr: Kuzey ve kuzeydoğu zaman zaman kuzeybatıdan 3 ila 5 (20-40 km/sa) kuvvetinde, Dalga: 0,25 ila 0,75m, Görüş: İyi, yağışta orta.

Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2019, 08:51

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER