Anasayfa /  Foto Galeri

Hastanelere personel alımı yapılıyor ! İşte aranan şartlar...

Türkiye genelindeki hastanelere ve sağlık birimlerine böirçok personel alımı ilanı İŞKUR üzerinden yayınlandı. Acil Tıp Teknisyeni, hemşire, ebe sağlık personeli ve diğer kadrolardaki alımlardaki başvuru detayları haberimizde...

Hastanelere personel alımı yapılıyor ! İşte aranan şartlar... - Sayfa 1

İŞKUR tarafından yapılan açıklamalara göre hastanelere ambulans şoförü, ATT, sekreter, hemşire, anestezi teknikeri, yaşlı bakım elemanı, klinik destek elemanı, hasta kayıt kabul görevlisi, temizlik personeli ve işçi alımı yapılacak. 45’ ten fazla şehirde hastanelerde en az ilk okul mezunu olmak kaydı ile personel ve işçi alımı başladı. İŞKUR’ a kayıtlı olan kişiler güncel iş ilanlarına başvuru yapabiliyor. Sizde İŞKUR’ un resmi sayfasını takip ederek bu fırsattan yararlanabilirsiniz. Başvuruları //esube.iskur.gov.tr/  adresinden yapabilirsiniz. Açılan sayfaya giriş yaparak gerekli bilgileri doldurarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Hastanelere personel alımı yapılıyor ! İşte aranan şartlar... - Sayfa 2

HASTANELERE PERSONEL ALIMI; 


Farklı branşlarda İŞKUR üzerinden güncel iş ilanları bulunmaktadır. Resmi web sitesi üzerinden hangi branşta iş arıyorsanız güncel iş ilanlarına başvuru sağlayabilirsiniz. Sistemde aktif bir şekilde gezinerek farklı işlere de rastlayabilirsiniz. Eğer aranılan özelliklere, niteliğe, mesleki beceriye sahipseniz bunu başvuru anında yazmalısınız. Böylece diğer başvuran kişilere göre 1-0 önde olmuş olacaksınız. Farklı iller de ve ilçeler de güncel iş ilanları yer almaktadır. Ayrıca iş yeri türü, engellilik durumu, vardiya seçenekleri gibi durumları iş başvuru aşamamasını asla atlamamalısınız. Eğer aradığınız özel bir iş ilanı var ise ilan no, ilan tarihi ve iş yeri unvanı sekmelerini boş bırakabilirsiniz. Böylece kısa süre içerisinde branşınız olan iş ilanına başvuru yaparak kısa süre içerisinde iş sahibi olabilirsiniz.

Hastanelere personel alımı yapılıyor ! İşte aranan şartlar... - Sayfa 3

İLAN NUMARALARI;