Anasayfa /  Foto Galeri

Hamile öğretmen öğrencisiyle cinsle ilişkiye girdi!

ABD yaşayan hamile 41 yaşındaki öğretmen Hairy Calvi, 15 yaşındaki öğrencisiyle cinsel ilişkiye girmesi ve bu anları video kayda alması nedeniyle tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Hamile öğretmen öğrencisiyle cinsle ilişkiye girdi! - Sayfa 1

ABD'nin Florida eyaletindeki okulda görevli olan 41 yaşındaki öğretmen Hairy Calvi, 8 aylık hamile olduğu sırada, 15 yaşındaki öğrencisiyle cinsel ilişkiye girdi.

Hamile öğretmen öğrencisiyle cinsle ilişkiye girdi! - Sayfa 2

İLİŞKİ ANLARINI KAYDA ALDI

Öğretmen, ilişkiye girmesinin yanı sıra bu anları da kayıt altında aldı. Öğrencinin verdiği ifadelerin ardından ortaya çıkan olayla ilgili soruşturma başlatılırken, okuldaki diğer öğrenciler de arkadaşlarının telefonundaki ilişki anlarını izlediklerini söyledi.

Hamile öğretmen öğrencisiyle cinsle ilişkiye girdi! - Sayfa 3

OKULA SİLAH GETİRDİ

Öğretmen hakkındaki suçlamalar bunlarla sınırlı değil. Daha önce öğrencilere kötü davrandığı için hakkında çok sayıda şikayet bulunan öğretmenin, bir defa da okula silahla geldiği söyleniyor. Ayrıca öğretmenin bebeğinin babasının kim olduğu açıklanmadı.

Hamile öğretmen öğrencisiyle cinsle ilişkiye girdi! - Sayfa 4

TECAVÜZ İDDİASINI REDDETTİ

Öğretmenin ilişkiye girdiği öğrencinin ifadeleri de paylaşıldı. Buna göre öğrenci, öğretmenin kendisine tecavüz etmediğini ve ilişkide kendi rızası olduğunu dile getirdi.