Anasayfa /  Güncel

Halı Sahalar hangi tarihte, ne zaman açılıyor?

Halı Sahalar ne zaman açılacağına ilişkin son dakika aramaları devam ediyor. Yurt genelinde futbol oynamayı özleyen binlerce vatandaş, halı sahaların ne zaman ve hangi tarihte açılacağını merak ediyor. Peki Halı Sahalar hangi tarihte, ne zaman açılıyor?

Abone ol
Abone ol 16 Mart 2021 11:43

Tüm dünyada 120 milyona yakın kişinin etkilendiği koronavirüs salgını sebebiyle halı sahaların da dahil olduğu birçok işletme birtakım önlemler uygulanıyor. Peki futbolseverlerin merakla araştırdığı halı sahalar ne zaman, hangi tarihte açılacak? İşte konuyla ilgili son durum...


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısının ardından basın toplantısı düzenledi. Toplantıda halı sahaların durumuna dair yeni bir gelişme yaşanmadı.

HALI SAHALARDA SON DURUM NE? İŞTE 1 MART AÇIKLAMALARI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, halı sahaların açılmasıyla ilgili bazı şehirlere müjde verdi. Erdoğan, düşük ve orta riskli illerde halı sahaların 09.00 ile 19.00 saatleri arasında açık olacağını duyurdu.

Buna göre İstanbul yüksek riskli grupta yer aldığı için halı sahalar kapalı kalmaya devam edecek. Başkent Ankara’da ise halı saha maçları oynanabilecek. İzmir’de de halı sahalar kapı kalacak.

Düşük riskli (mavi)
Orta riskli (sarı)
Yüksek riskli (turuncu)
Çok yüksek riskli (kırmızı)

Yorumlar