Anasayfa /  Magazin

Hadise'nin bikinili paylaşımı hayranlarını mest etti!

O Ses Türkiye'nin güzel jurisi ve ünlü şarkıcı Hadise, sosyal medya hesabı İnstagram'dan yayınladığı bikinili fotoğrafıyla takipçilerini mest etti. Hadise'nin fotoğrafı takipçilerinden tam not aldı

Abone ol
Abone ol 28 Haziran 2019 22:33

Ünlü şarkıcı Hadise'nin cesur bikinili fotoğrafıyla takipçilerini kendine hayran bıraktı. Instagram hesabının hikaye bölümünden paylaşım yapan Hadise, bikinisiyle poz verdi.

O Ses Türkiye'nin jürisi ve ünlü şarkıcı Hadise'den hayranlarını mest eden bikinili fotoğraf - Sayfa 2

Hadise'nin fotoğrafını kendi sosyal medya hesabından paylaşan bir takipçisi, "Fiziğin çok güzel seni tekrardan ekranlarda görmek istiyoruz." yorumunu yaptı

O Ses Türkiye'nin jürisi ve ünlü şarkıcı Hadise'den hayranlarını mest eden bikinili fotoğraf - Sayfa 3

Başka bir takipçisi ise,"Sanki biraz kilo almışsın ama çok daha güzel olmuş." ifadelerini kullandı.

O Ses Türkiye'nin jürisi ve ünlü şarkıcı Hadise'den hayranlarını mest eden bikinili fotoğraf - Sayfa 4

İşte Hadise'nin hikayesinden paylaştığı bikinili fotoğrafı

O Ses Türkiye'nin jürisi ve ünlü şarkıcı Hadise'den hayranlarını mest eden bikinili fotoğraf - Sayfa 5

Göğüs ucu belli olan paylaşımı olay olmuştu: O Ses Türkiye'nin sevilen jürisi Hadise, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla gündeme gelmeye devam ediyor. Son olarak sütyensiz olarak paylaştığı bu yatak pozu nedeniyle takipçileri tarafından eleştirilen Hadise, bu sefer göğüs ucu skandalına dahil oldu.

O Ses Türkiye'nin jürisi ve ünlü şarkıcı Hadise'den hayranlarını mest eden bikinili fotoğraf - Sayfa 6

Instagram'da paylaştığı fotoğrafları yoruma kapalı olarak yayınlayan Hadise, kısa süre içerisinde aynı fotoğrafları magazin ve hayran sayfalarında görüyor. Paylaştığı son fotoğrafta ise herkese mutlu haftalar dileyen Hadise, cesur kıyafetindeki göğüs ucu detayını fark etmedi.

O Ses Türkiye'nin jürisi ve ünlü şarkıcı Hadise'den hayranlarını mest eden bikinili fotoğraf - Sayfa 7

'Göğüs ucu görünüyor' uyarısı: Bu fotoğrafla yeniden gündeme gelen Hadise, 1 saat içerisinde 100 bine yakın beğeni aldı. Ancak ünlü şarkıcının dikkatli takipçileri, Hadise'nin göğüs ucunun göründüğünü ve bu fotoğrafı hemen kaldırması gerektiğini belirtti. Bir takipçisi, "Göğüs görünüyor hiç mi farkına varmadın" derken, diğer bir takipçisi ise şu ifadelerde bulundu;

O Ses Türkiye'nin jürisi ve ünlü şarkıcı Hadise'den hayranlarını mest eden bikinili fotoğraf - Sayfa 8

Hadise kimdir: 

Hadise Açıkgöz (d. 22 Ekim 1985; Mol, Belçika), Belçikalı-Türk şarkıcı ve söz yazarı. 

Mol, Belçika'da Sivaslı bir ailenin kızı olarak doğup büyüdü. 2003 yılında Idool 2003 yarışmasına katıldı, birinci olamamasına rağmen albüm teklifi almasının üzerine albüm hazırlıklarına başladı. 2005'te yayımlanan ilk stüdyo albümü Sweat'te yer alan "Stir Me Up" şarkısıyla Belçika'da ve Türkiye'de tanındı. 

O Ses Türkiye'nin jürisi ve ünlü şarkıcı Hadise'den hayranlarını mest eden bikinili fotoğraf - Sayfa 9

Türk basınının kendisiyle ilgilenmesinden sonra kariyerini Türkiye'ye taşıdı.2008'de ikinci stüdyo albümü Hadise'yi yayımladı. İngilizce ve Türkçe şarkılardan oluşan albümde yer alan "Deli Oğlan" şarkısı Türkiye'de bir hit oldu. Sonraki yıl Türkiye'yi 2009 Eurovision Şarkı Yarışması'nda "Düm Tek Tek" ile temsil ederek dördüncü oldu. Yarışma sayesinde popülerliğini artırdı. Aynı yıl Fast Life ve Kahraman albümlerini satışa sundu. Kahraman'ın çıkış şarkısı "Evlenmeliyiz" ile tekrar listelerde yer aldı. 2011'de beşinci stüdyo albümü Aşk Kaç Beden Giyer?'i yayımladı. Albümdeki "Superman", "Aşk Kaç Beden Giyer?" ve "Mesajımı Almıştır O" şarkılarına klip çekti. 2014'te Tavsiye albümünü satışa sundu

O Ses Türkiye'nin jürisi ve ünlü şarkıcı Hadise'den hayranlarını mest eden bikinili fotoğraf - Sayfa 10

Hadise, 2 Brains Records şirketi ile albüm anlaşması imzaladıktan sonra Yves Gaillard ile çalışarak ilk şarkısı "Sweat"'i hazırladı ve 1 Kasım 2004'te single olarak satışa sundu. Şarkı, Belçika'nın resmi listeleri Ultratop'ta 19 numaraya kadar yükseldi.Mayıs 2005'te ikinci single'ı "Stir Me Up"'ı yayımladı ve ilk klibini de bu şarkıya çekti. Şarkı sayesinde adı Türk basınında yer aldı.Ekim 2005'te üçüncü single'ı Milk Chocolate Girl'ü satışa sundu. Şarkı, Ultratop listesinde 13 numaraya kadar yükseldi ve Hadise'nin listede en fazla kalan single'ı oldu.Şarkıcı, Eylül 2007'de ikinci stüdyo albümünün ilk single çalışması "A Good Kiss"'i yayımladı ve klibini İstanbul'da çekti. 

O Ses Türkiye'nin jürisi ve ünlü şarkıcı Hadise'den hayranlarını mest eden bikinili fotoğraf - Sayfa 11

Şubat 2008'de albümün ikinci single'ı "My Body" yayımlandı. Şarkının klibi Şenol Korkmaz yönetmenliğinde çekildi. Haziran 2008'de yayımlanan Serdar Ortaç albümü Nefes'te yer alan "Düşman" şarkısında düet şarkıcısı olarak görev aldı. Hadise'nin Eurovision Şarkı Yarışması'nda Türkiye temsil edebileceğine dair ilk haberler 2007 yılının sonlarında çıktı. Ekim 2008'de şarkıcının 2009 Eurovision Şarkı Yarışması'nda Türkiye'yi temsil edeceği açıklandı.31 Aralık 2008'de, Sinan Akçıl ve Stefaan Fernande ile birlikte yarışma için oluşturduğu "Düm Tek Tek" şarkısını ilk kez TRT'de seslendirdi. 

O Ses Türkiye'nin jürisi ve ünlü şarkıcı Hadise'den hayranlarını mest eden bikinili fotoğraf - Sayfa 12

O Ses Türkiye'nin jürisi ve ünlü şarkıcı Hadise'den hayranlarını mest eden bikinili fotoğraf - Sayfa 13

O Ses Türkiye'nin jürisi ve ünlü şarkıcı Hadise'den hayranlarını mest eden bikinili fotoğraf - Sayfa 14


Yorumlar