Anasayfa /  Foto Galeri

Hadise sevgilisinin aşkını vücuduna kazıttı!

Hadise, uzun süredir aradığı aşkı oyuncu Kaan Yıldırım'da buldu. Geçtiğimiz yıl kısa bir ayrılık yaşayan çift, ilişkilerine yeniden şans vermişti. Yıldırım'a olan aşkını sık sık sosyal medyadan haykıran ünlü şarkıcı, sevgilisi koluna kazıttı

Hadise  sevgilisinin aşkını vücuduna kazıttı! - Sayfa 1

Hadise sevgilisinin aşkını vücuduna kazıttı!

Hadise, uzun süredir aradığı aşkı oyuncu Kaan Yıldırım'da buldu. Geçtiğimiz yıl kısa bir ayrılık yaşayan çift, ilişkilerine yeniden şans vermişti. Yıldırım'a olan aşkını sık sık sosyal medyadan haykıran ünlü şarkıcı, sevgilisi koluna kazıttı.

Hadise  sevgilisinin aşkını vücuduna kazıttı! - Sayfa 2

SOSYAL MEDYA ÖDÜLÜ ALDI

Yıldırım ile nikah masasına oturacağı söylenen ünlü şarkıcı, önceki gün 'Sosyal Medyayı En İyi Kullanan Kadın Müzik Sanatçısı' ödülü kazandı.

Hadise  sevgilisinin aşkını vücuduna kazıttı! - Sayfa 3

AŞKI VÜCUDUNDA

Ödülü ile birlikte verdiği pozu Instagram hesabından paylaşan Hadise'nin Kaan Yıldırım'ı bileğine kazıttığı ortaya çıktı. Ünlü şarkıcının "h&k" şeklindeki dövmesi dikkatlerden kaçmadı.

Hadise, sol kolunun içine play tuşu ve ‘Music’ dövmesi yaptırdı. Şarkıcının dirseğinde, anlamını açıklamadığı, Roma rakamlarıyla yazılmış 27 Aralık 2008 dövmesi var.

Latince olarak ensesinde ‘Kendi kanatlarıyla uçan kız’, sırtında ‘Bana yön verilmez, ben veririm’, belinde ise Tibet dilinde ‘Zor durumdakilerle gönül birliği yapan iyi kalpli insan’ yazıyor.

Hadise  sevgilisinin aşkını vücuduna kazıttı! - Sayfa 4

"İLİŞKİYİ NOKTALADIM"

Hadise, geçtiğimiz yıl Aralık ayında sevgilisinden ayrılmıştı. Şarkıcı, "Aşk çok güzel, her şey aşkla güzel. Herkesin yaşaması, yaşamaktan korkmaması gereken tek duygu... Ama bazen aşk olsa da olmuyor. Bu yüzden bu kararı almak ve sizinle paylaşmak istedim.

Kaan Yıldırım ile yaşadığım ilişkiyi noktalandırmış bulunuyorum. Kendisine hayatında başarı ve mutluluk dilerim. Hep söylerim bizi aşk ve sevgi kurtaracak, aşk hep olsun. Kendinize iyi bakın." açıklamasını yapmıştı. Ancak çiftin ayrılığı uzun sürmedi.