Anasayfa /  Medya /  Dizi /  Fragman izle

Güzel Günler 4.Bölüm Fragmanı izle | Güzel Günler 3.Bölüm Ful izle

Güzel Günler 3.Bölüm SHOW TV'de yayınlandıktan sonra internette de yayınlandı. Güzel Günler 3.Bölüm Ful izle. Güzel Günler 4.Bölümde neler olcak? İlginç ayrıntıların olduğu Güzel Günler 4.Bölüm Fragmanı yayınlandı. SHOW TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Güzel Günler dizisinin yeni bölümü 27 Kasım Pazar akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle. Güzel Günler 3.Bölüm Ful izle

Abone ol
Abone ol 21 Kasım 2022 06:06

Güzel Günler 3.Bölüm yayınlandıktan hemen sonra Güzel Günler 4.Bölüm Fragmanı da yayınlandı

Başrollerinde ukların peşinde koşarken, bir yandan da Hakim’le yarışabilmek için kendini internette, hiç olmadık bir maceranın içinde bulur. Oyuncular: Binnur Kaya (Kıymet), Ecem Erkek (Füsun), Leyla Tanlar (Selma), Zeynep Çamcı(Altan), Olgun Toker (Atakan), Burak Dakak (Mihran) ve Yıldıray Şahinler (Hakim), Seray Gözler (Saliha) gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Güzel Günler 4.Bölümde de yayınlandı.

GÜZEL GÜNLER 3.BÖLÜM FUL İZLE

GÜZEL GÜNLER SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Selma'nın gelişiyle zor durumda kalan Mihran, nişanlısı Alya'ya gerçeği itiraf etmek zorunda kalır.

İstanbul'da umduğunu bulamayan Selma, kardeşiyle ayakta kalabilmenin yollarını arar. Bu sırada arkadaş olduğu Altan'ın başının derde girmesiyle İstanbul'un karanlık yüzüyle tanışır. Evin ortanca kızı Füsun da iki arkadaşa yardım edip, Leylim'i saklamaya çalışırken evin içinde komik bir köşe kapmaca yaşanacaktır. Kıymet bir yandan çocukların peşinde koşarken, bir yandan da Hakim'le yarışabilmek için kendini internette, hiç olmadık bir maceranın içinde bulur.

GÜZEL GÜNLER SON BÖLÜM İZLE

Yorumlar