Anasayfa /  Foto Galeri

Gürültü meselesi yüzünden sopayla öldüresiye dayak yedi! Saniye saniye o anlar...

Antalya'nın Alanya ilçesinde bir genç, gürültü meselesi yüzünden çıkan kavgada eli sopalı şahıs tarafından öldüresiye dövülerek ağır yaralandı.

Gürültü meselesi yüzünden sopayla öldüresiye dayak yedi! Saniye saniye o anlar... - Sayfa 1

Olay, Alanya ilçesinde dün gece saat 02.30 sıralarında yaşandı. İddiaya göre, açık olan market önünde bir otelde çalıştığı öğrenilen V.G., alışveriş yapan turistlere yardımcı olmaya çalıştı

Gürültü meselesi yüzünden sopayla öldüresiye dayak yedi! Saniye saniye o anlar... - Sayfa 2

Bu sırada yüksek sesli konuşmalardan rahatsız olan ve çevre binalardan birinde oturan kimliği belirsiz M.B. isimli şahıs elinde sopayla marketin önüne indi. "Saat 02.30 bu saatte ne gürültüsü sabah işe gideceğiz" diye bağıran adamı M.B'yi görevlileri sakinleştirmeye çalışırken, şahıs o sırada "ne gürültüsü" diyen gence sopayla vurmaya başladı.

Gürültü meselesi yüzünden sopayla öldüresiye dayak yedi! Saniye saniye o anlar... - Sayfa 3

V.G.'nin karşılık vermesine ve çevredekilerin müdahalesine fırsat vermeden defalarca gence sopayla vuran saldırganın darbesiyle sendeleyen genç, kafasına aldığı son darbeyle yere yığıldı

Gürültü meselesi yüzünden sopayla öldüresiye dayak yedi! Saniye saniye o anlar... - Sayfa 4

Gencin yere yığılmasının ardından marketçinin üzerine yürüyen saldırgan turistlerin feryatları üzerine geri çekildi. Yaşananlar çevredeki komşular tarafından cep telefonuyla saniye saniye kaydedilirken, ihbar üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi.