İŞKUR sonuç Sağlık Bakanlığı personel alımı sorgulama ekranı

Sağlık Bakanlığı personel alımı kura alım sonuçları devam ediyor. 25 Ekim perşembe günü başlayan sağlık bakanlığı personel alım kura sonuçları illere göre açıklanıyor. Peki sağlık bakanlığı personel alım kura sonuçları illere göre nerelerde açıklandı TC ile sorgulama sayfası haberimizde.

İŞKUR sonuç Sağlık Bakanlığı personel alımı sorgulama ekranı

Sağlık Bakanlığı’nın kurayla personel atamaları bugün de devam ediyor. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından Sağlık Bakanlığı bünyesinde istihdam edilecek bazı personellerin atama işlemleri 25 Ekim Perşembe günü başlamıştı. Temizlik Görevlisi (normal, engelli, eski hükümlü/TMY) kurası ise bugün gerçekleştirilecek. Peki, hangi illerin kura sonuçları açıklandı? Sağlık Bakanlığı temizlik görevlisi kura sonuçları açıklandı mı?

25 Ekim 2018 tarihinde başlatılan Sağlık Bakanlığı merkez ve taşra teşkilatı hizmet birimlerine sürekli işçi alımı için kura çekimi süreci henüz tamamlanmadı. Isıtma Ve Sıhhi Tesisatçı, İnşaat Boyacısı/Boyacı, Kaynakçı (Oksijen Ve Elektrik), Marangoz (normal, engelli, eski hükümlü/TMY) kura çekilişi ardından gözler temizlik görevlisi atamalarına çevrildi. Peki, temizlik görevlisi kura çekilişinin sonuçları ne zaman açıklanacak?

Bugün hangi illerin kura çekilişi yapılacak? İşte Sağlık Bakanlığı kura çekiliş sonuçlarında son durum

SONUÇLARI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ

KURA ÇEKİLİŞİ TAMAMLANAN İLLER: Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Iğdır, Isparta, Karabük, Karaman, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kilis, Kocaeli, Kütahya, Manisa, Merkez Teşkilat, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Siirt, Sinop, Sivas, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Yalova, Yozgat illeri Temizlik Görevlisi (normal, engelli, eski hükümlü/TMY) kurası 25 Ekim 2018 Perşembe günü açıklandı.

BUGÜN HANGİ İLLERİN KURA ÇEKİLİŞİ VAR: Adana, Adıyaman, Ankara, Batman, Diyarbakır, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Konya, Malatya, Mardin, Samsun, Şanlıurfa, Van, Zonguldak İlleri Temizlik Görevlisi (normal, engelli, eski hükümlü/TMY) kurası 26 Ekim 2018 Cuma günü gerçekleştirilecek. Sağlık Bakanlığı kura çekilişi sonuçlarının dün olduğu gibi bugün de 20.00’ den sonra https://iscisonuc.saglik.gov.tr internet adresinden erişime açılması bekleniyor.

YAZILI TEBLİGAT YAPILMAYACAK

İŞKUR tarafından Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğüne bildirilen aday listeleri, kura yeri, kura tarihi, kura sonuçlar ve diğer her türlü duyuruların, Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü'nün "www.yhgm.gov.tr" internet adresinden ilan edileceği ve kuraya katılacak adaylar ve kura sonucu yerleştirilen adaylara herhangi bir yazılı tebligat yapılmayacağı, bu ilan tebligat yerine geçeceği daha önce açıklanmıştı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sevinç
Sevinç - 6 ay Önce

Kimlik bilgileri yanlış diyor. Nasıl öğrenebilirim.

Sevinç
Sevinç - 6 ay Önce

Kimlik bilgileri yanlış diyor. Nasıl öğrenebilirim.

Efendi Ünal
Efendi Ünal - 6 ay Önce

Kimlik bilgileri yanlış diyor

ömer isaoğulları
ömer isaoğulları - 6 ay Önce

selamın aleyküm ben hatay iskenderun dan internette tc mi ve diğer işlemleri girdim ama bilgi hatası diyor

bilal bey
bilal bey - 6 ay Önce

Kimlik bilgilerini düzgün bir şekilde giriyoruz doğrulama yanlış diyor dalgamı geçiyorsunuz insanlarla yazık be yazık.

EYYUP VURAL
EYYUP VURAL - 6 ay Önce

Iskur

SIRADAKİ HABER