Hulusi Akar Harekat Merkezindeydi! Merkezdeki "Bu takım bu maçı alır" mesajı ise gözlerden kaçmadı

Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar ve Kuvvet Komutanları Afrin'de yürütülen Zeytin Dalı Harekatı'nda görevli birlikleri denetledi. Akar, harekat merkezlerinden birinde operasyonla ilgili bilgi aldı. Harekat merkezindeki 'Bu takım bu maçı alır' yazısı dikkat çekti

Hulusi Akar Harekat Merkezindeydi! Merkezdeki "Bu takım bu maçı alır" mesajı ise gözlerden kaçmadı

Genelkurmay Başkanı Orgeneral  Hulusi Akar, beraberinde Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Yaşar Güler ve Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hasan Küçükakyüz ile birlikte pazar günü  Kilis ve Hatay bölgelerinde bulunan Zeytin Dalı Harekatı´nda görevli çeşitli birlik ve tugay karargahlarında inceleme ve denetlemelerde bulundu.Operasyon birliklerine ait komuta yerlerinde birlik komutanları ve personel ile bir araya gelen Orgeneral Akar, başarıyla sürdürülen 'Zeytin Dalı Harekatı' hakkında bilgi aldı.

HAREKAT MERKEZİNDE "BU TAKIM BU MAÇI ALIR" YAZISI

DHA'nın haberine göre; Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar'ın  Zeytin Dalı harekat merkezlerinden birinde operasyonları denetleyip komutanlardan bilgi alırken  ekibin kapıya yazdığı "Bu Takım Bu Maçı Alır" yazısı ise dikkat çekti. Zeytin Dalı Operasyonuna katılan Mehmetçik, moral,motivasyon için atılan bombaların üzerine şehitlerimizin ve tanınan kişilerin isimleri yazıyor ve operasyonun başlamasından bu yana sosyal medyada geniş yer buluyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER