Anasayfa /  Medya /  Dizi

Gül Masalı 6.Bölüm izle | Gül Masalı 6.Bölüm 2. Fragmanı izle

Gül Masalı 6.Bölüm izle. Gül Masalı 6.Bölümde neler olcak? İlginç ayrıntıların olduğu Gül Masalı 6.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Gül Masalı dizisinin yeni bölümü 31 Temmuz Pazar akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle. Gül Masalı 6.Bölüm izle

Abone ol
Abone ol 31 Temmuz 2022 22:12

Gül Masalı 6.Bölüm izle | Gül Masalı 6.Bölüm 2. Fragmanı izle

Başrollerinde Gülper Özdemir ve Erdem Kaynarca gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Gül Masalı 6.Bölümde de ekrana kitleyecek

GÜL MASALI 6.BÖLÜM İZLE

GÜL MASALI YENİ BÖLÜM ÖZETİ
Arda'nın Toprak'a, Ece'nin de Gonca'ya meydan okumasıyla birlikte olaylar farklı bir boyuta taşınır. Arda, Ece ve Canan'la iş birliği yapmaya karar verirken, Toprak ve Tahir arasında da bir yüzleşme yaşanır.

Gonca, kendisini istemeyenlere rağmen projesini hayata geçirebilmek için hazırlıklara başlar. Isparta'daki çalışan kadınların Atabeyler tarafından uğradığı haksızlıklara yakından tanıklık eder.

Gonca'nın kooperatif kuracağını, yıllardır işleyen düzeni değiştireceğini öğrenen Rıfat, buna engel olmak için elinden geleni yapmaya kararlıdır.

Toprak'la Gonca aşkı ve işlerin bozulduğuna dair halk arasında yayılan dedikodular yüzünden zor günler geçiren Atabeyler, üzerlerindeki kara bulutları dağıtmak için görkemli bir davet verirler.

O gece her şey yolunda giderken aniden gelen davetsiz bir misafir, adeta kendi vicdanları önünde suçlu olan insanlar için yaklaşan hesap gününün habercisi gibidir.

GÜL MASALI SON BÖLÜM İZLE

Yorumlar