Anasayfa /  Medya /  Dizi

Gül Masalı 6.Bölüm Ful izle | Gül Masalı 7.Bölüm Fragmanı izle

Gül Masalı 6.Bölüm Ful izle. Gül Masalı 7.Bölümde neler olcak? İlginç ayrıntıların olduğu Gül Masalı 7.Bölüm Fragmanı yayınlandı. ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Gül Masalı dizisinin yeni bölümü 7 Ağustos Pazar akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle. Gül Masalı 6.Bölüm Ful izle

Abone ol
Abone ol 01 Ağustos 2022 16:42

Gül Masalı 6.Bölüm Ful izle | Gül Masalı 7.Bölüm Fragmanı izle

Başrollerinde Gülper Özdemir ve Erdem Kaynarca gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Gül Masalı 7.Bölümde de ekrana kitleyecek

GÜL MASALI 6.BÖLÜM FUL İZLE

GÜL MASALI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Arda'nın Toprak'a, Ece'nin de Gonca'ya meydan okumasıyla birlikte olaylar farklı bir boyuta taşınır. Arda, Ece ve Canan'la iş birliği yapmaya karar verirken, Toprak ve Tahir arasında da bir yüzleşme yaşanır.

Gonca, kendisini istemeyenlere rağmen projesini hayata geçirebilmek için hazırlıklara başlar. Isparta'daki çalışan kadınların Atabeyler tarafından uğradığı haksızlıklara yakından tanıklık eder.

Gonca'nın kooperatif kuracağını, yıllardır işleyen düzeni değiştireceğini öğrenen Rıfat, buna engel olmak için elinden geleni yapmaya kararlıdır.

Toprak'la Gonca aşkı ve işlerin bozulduğuna dair halk arasında yayılan dedikodular yüzünden zor günler geçiren Atabeyler, üzerlerindeki kara bulutları dağıtmak için görkemli bir davet verirler.

O gece her şey yolunda giderken aniden gelen davetsiz bir misafir, adeta kendi vicdanları önünde suçlu olan insanlar için yaklaşan hesap gününün habercisi gibidir.

GÜL MASALI SON BÖLÜM İZLE

Yorumlar