Anasayfa /  Medya /  Dizi

GoT 8. sezon 3. yeni bölüm fragmanı izle! Game of Thrones 8. sezon 3. bölüm nasıl izlenir?

Dünyanın en popüler dizisi Game of Thrones final sezonu ile izleyicilerin karşısına çıkıyor. Dizinin yeni bölümleri Türkiye’de yerel saat ile Pazartesi günü saat 04.00’da yayınlanıyor. Game of Thrones 8. sezon 3. bölüm nasıl izlenir?

Abone ol
Abone ol 29 Nisan 2019 15:18

Dünyanın en popüler dizisi Game of Thrones final sezonu ile izleyicilerin karşısına çıkıyor. Dizinin yeni bölümleri Türkiye’de yerel saat ile Pazartesi günü saat 04.00’da yayınlanıyor. Game of Thrones’un yeni bölümlerinin korsanları dahi 50 milyon kez izlendi. Her bölümü ile heyecan uyandıran dizinin 8. sezon 3. yeni bölüm nasıl izlenebilir sorusunun yanıtı araştırılıyor. İşte Game of Thrones hakkında merak edilen detaylar… 

GAME OF THRONES 8. SEZON 3. BÖLÜM NASIL İZLENİR?

Game of Thrones’un Türkiye'deki yayın hakları Digiturk'te bulunuyor. Game Of Thrones’un yeni sezonunu izlemek için Digiturk üyesi olmanız gerekiyor. Aşağıdaki linkten üyelik işlemlerinizi yapabilirsiniz.

GAME OF THRONES İZLE

HBO kanalında altı bölümlük bir sezonla final yapacak olan Game of Thrones dizisinin Türkiye'deki yayın hakları Digiturk'te bulunuyor. 30 Nisan'a kadar 1 No'lu beIN HD kanalında Game of Thrones Özel yayınlarına devam eden Digiturk, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi diziyi ABD ile aynı anda yayına sokacak. Amerika'da yayınlanan dizi Türkiye saati sabaha karşı 04.00‘te Türkçe altyazılı olarak yayınlanacak.


Yorumlar