Anasayfa /  Spor

Gökhan Çıra PFDK'ya sevk edildi

Tuzlasporlu Gökhan Çıra, Tuzlaspor Teknik Direktörü Gürses Kılıç ve Galatasaraylı Jimmy Durmaz'ın PFDK'ya sevkine karar verildi.

Abone ol
Abone ol 19 Aralık 2019 20:27

Galatasaraylı Jimmy Durmaz, Tuzlaspor Teknik Direktörü Gürses Kılıç ve oyuncusu Gökhan Çıra'nın, PFDK'ya sevkine karar verildi.

#olayıngeçmişi
Gökhan Çıra'dan Fatih Terim'e şok sözler: "Mafya mısın?"
Gökhan Çıra maç sonunda "Fatih Terim'in ekibinden biri maç sonunda geldi bana yumruk attı. Fatih Terim de yardımcıya beni soruyor. Sen kimsin? Mafya mısın? Futbolun mafyası sen misin?" demişti.

İşte Gökhan Çıra'nın açıklamaları;

"Maç bitmeden Muslera 5 dakika yedek kulübesine laf atıyordu. Geldi yanıma, küfür falan etmeye başladı. Fatih Terim'in ekibinden biri maç sonunda geldi bana yumruk attı."

Galatasaraylı Jimmy Durmaz, Tuzlaspor Teknik Direktörü Gürses Kılıç ve oyuncusu Gökhan Çıra'nın, PFDK'ya sevkine karar verildi.

'Sen kimsin? Mafya mısın?'

Fatih Terim de yardımcıya beni soruyor. Sen kimsin? Mafya mısın? Futbolun mafyası sen misin? Galatasaray altyapısında oynadım, orada ne olduğunu kimse bilemez. Ben ne yaşandığını bildiğim için bir cephe aldım, orada 2-0 kazanmışım, sevinmeyecek miyim? Sevineceğim tabii, az bile yaptım. Buna tepki gösteriyorlarsa diyorum ki gidin PSG'yi yenin, Real Madrid'e karşı böyle oynayın. Galatasaray altyapısından çıktım diye Galatasaraylı olacak durumum yok.

 

 

 

Etiketler gökhan çıra PFDK
Yorumlar