Anasayfa /  Medya /  Dizi /  Fragman izle

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 7.Bölüm izle | Gelsin Hayat Bildiği Gibi 7.Bölüm 2. Fragmanı izle

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 7.Bölümde neler olcak? İlginç ayrıntıların olduğu Gelsin Hayat Bildiği Gibi 7.Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı. SHOW TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin yeni bölümü 1 Eylül Perşembe akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Abone ol
Abone ol 01 Eylül 2022 20:25

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 7.Bölüm izle | Gelsin Hayat Bildiği Gibi 7.Bölüm 2. Fragmanı izle

Başrollerinde Ertan Saban ve Özge Özberk gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Gelsin Hayat Bildiği Gibi 7.Bölümde de ekrana kitleyecek

GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ 7.BÖLÜM İZLE

GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ YENİ BÖLÜM ÖZETİ
Yedi Emin'i tam vuracakken caddeden gelen bir minibüsün çarpmasıyla hastaneye kaldırılan Tatar yoğun bakıma alınır. Sadi ise daha ilk anda Tatar'ın başına gelenin bir kaza olmadığını anlar.

Melek ve Can'ı birlikte Melek'in evine girerken gören Zülfikar, daha fazla dayanamayıp Can'la yüzleşir. Melek'e söz verdiği için eve neden gittiğini anlatamayan Can, ‘kardeşim' dediği Zülfikar'ın suçlaması karşısında kendini tutamaz ve ikili arasında büyük bir tartışma yaşanır. Bu gerilim en çok Araz ve çetesini sevindirir.

Gizem, Aylin'in partisinde tartıştığı Okan'ın tuzağına düşer. Organizasyon şirketinin verdiği adrese giden genç kız karşısında Okan'ı görünce ne yapacağını bilemez. Okan'ın evinden kolay kolay çıkamayacağını anlayan Gizem, kendine en yakın bulduğu kişiden yardım ister.

Songül ailesinin ölümünü daha da detaylı araştırmak için Kabaklı Köyü'ne tekrar gitmeye karar verir ancak dönüş yolunda kendisine kurulan pusudan habersizdir. Bu tuzak hiç beklenmedik büyük bir yüzleşmenin yaşanmasına sebep olacaktır.

GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ SON BÖLÜM İZLE

Yorumlar