Anasayfa /  Medya /  Dizi

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 3.Bölüm Ful izle | Gelsin Hayat Bildiği Gibi 4.Bölüm Fragmanı izle

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 3.Bölüm SHOW TV'de yayınlandıktan sonra internette de yayınlandı. Gelsin Hayat Bildiği Gibi 3.Bölüm Ful izle. Gelsin Hayat Bildiği Gibi 4.Bölümde neler olcak? İlginç ayrıntıların olduğu Gelsin Hayat Bildiği Gibi 4.Bölüm Fragmanı yayınladı. SHOW TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin yeni bölümü 11 Ağustos Perşembe akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle. Gelsin Hayat Bildiği Gibi 3.Bölüm Ful izle

Abone ol
Abone ol 05 Ağustos 2022 03:01

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 3.Bölüm Ful izle | Gelsin Hayat Bildiği Gibi 4.Bölüm Fragmanı izle

Başrollerinde Ertan Saban ve Özge Özberk gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Gelsin Hayat Bildiği Gibi 4.Bölümde de ekrana kitleyecek

 GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ 3.BÖLÜM FUL İZLE

GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Geçmişi ile tüm bağlarını koparan Sadi Payaslı'nın peşindekiler yerini bulmuşlardır. Üstelik Sadi Payaslı'nın izini bulan tanıdık biridir.

Araz ve çetesi Karabayır Lisesi'nde kalan Aylin'in yerini bulmak üzeredir ama Aylin'i bu beladan kurtaracak bir kahraman ortaya çıkar. Melek ve Zülfikar sonunda birbirlerine karşı olan duyguları açıklar.

Okul çıkışı takip edildiğini anlayan Payaslı, onu takip eden Nuri'nin adamlarına küçük bir tanışma partisi organize eder. Eve gelmeyen kardeşi Ozan için endişelenen Zülfikar, Ozan'ı bulmak için elinden geleni yapar. Sevda, Araz ve Vural ise gerçek işlerine dönüp, yol kenarında pusuya düşürdükleri aracı çalar. Ancak Araz, Vural'ın tavırlarından şüphelenmeye başlar.

GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ SON BÖLÜM İZLE

Yorumlar