Anasayfa /  Ekonomi

Garanti BBVA hesabı olanlara müjde! bu işlemi yapanlara 1000 TL hediye

Garanti Bankası’ndan 1000 TL hediye kampanyası kararı alındığı belirtilerek 1.000 TL hediye edileceği bildirildi. Bu noktada şubeye gitmeye gerek kalmadan banka müşterisi olanların 1.000 TL olabileceği ifade edildi. Kampanya ay sonuna kadar geçerli olacağı belirtildi. Banka tarafından alınan karar kapsamında şubeye gitmeden görüntülü görüşmeyle banka müşterisi olanlar 1000 TL kazanılacağı vurgulandı. İşte detaylar...

Abone ol
Abone ol 16 Ocak 2023 00:05

Banka tarafından yapılan duyurunun devamında 2 – 31 Ocak tarihleri arasında Garanti BBVA dijital kanallarından temassız müşteri olma teknolojisiyle Garanti BBVA’lı olan* ve Bonus kredi kartı, Money Bonus kredi kartı başvuruları onaylanan kişiler, ilgili kartlarıyla 20 Şubat’a kadar yapacakları tek seferde 1000 TL ve üzeri ilk harcamaya 1000 TL bonus kazanacağı belirtilerek kampanyadan yararlanmak için Bonus kredi kartı, Money Bonus kredi kartı başvurularının Garanti BBVA Mobil, bonus.com.tr, moneybonus.com.tr üzerinden yapılması gerektiği ifade edildi.

KAMPANYA AYRINTILARI

Kampanyanın ayrıntılarına ilişkin yapılan duyurunun devamında şu ifadelere yer verildi:

Kampanyaya Garanti BBVA Bonus’lar, Money Bonus başvuruları dahildir. Bonus Flexi, Flexi, Ticari kartlar, Bonus Genç ve Paracard Bonus kampanyaya dahil değildir.

Kazanılan bonuslar 25 Şubat – 25 Mart 2023 tarihleri arasında kullanılabilir. Kazanılan bonuslar en çok kazanım sağladığınız kartınıza yüklenecektir.

Kullanılmayan bonuslar 26 Mart 2023 tarihinde geri alınacaktır.

Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri kampanya bazında en fazla 1000 TL bonus kazanabilir.

Kampanyaya düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, bonus kullanımları dahil değildir.

Kampanyaya internetten yapılan harcamalar da dahildir.

Yorumlar