Anasayfa /  Foto Galeri

Galatasaray'dan İrfan Can Kahveci ile ilgili flaş transfer hamlesi! Galatasaray transfer haberi

Galatasaray transfer haberi! Galatasaray'dan İrfan Can Kahveci ile ilgili flaş transfer hamlesi! İrfan Can Kahveci, transferin en gözde ismi haline gelirken Galatasaray, Başakşehir'le pazarlıklarını sürdürüyor. İşte İrfan Can Kahveci'ini transferi ile ilgili Göksel Gümüşdağ - Abdurrahim Albayrak görüşmesinin detayları.

Galatasaray'dan İrfan Can Kahveci ile ilgili flaş transfer hamlesi! Galatasaray transfer haberi - Sayfa 1

Galatasaray'dan İrfan Can Kahveci'yi ile ilgili flaş transfer hamlesi!

İrfan Can Kahveci, transferin en gözde ismi haline gelirken Galatasaray, Başakşehir'le pazarlıklarını sürdürüyor. İşte İrfan Can Kahveci'ini transferi ile ilgili Göksel Gümüşdağ - Abdurrahim Albayrak görüşmesinin detayları.

Galatasaray'dan İrfan Can Kahveci ile ilgili flaş transfer hamlesi! Galatasaray transfer haberi - Sayfa 2

Galatasaray ile Başakşehir arasında İrfan Can Kahveci satrancı... Başakşehir, karlı bir anlaşmaya imza atmaya çalışırken, Galatasaray ise olabildiğince düşük maliyetlerle ya da takasla bu transferi bitirmek istiyor. Yıldız oyuncunun sözleşmesinin 2024'te bitmesi Başakşehir'in elini güçlendirirken, Galatasaray'ın kozu ise oyuncunun sarı kırmızılı takımda forma giymek istemesi. İşte 4 maddede transferin perde arkası ve yaşananlar...

Galatasaray'dan İrfan Can Kahveci ile ilgili flaş transfer hamlesi! Galatasaray transfer haberi - Sayfa 3

Henry Onyekuru'yu Monaco'dan satın alma opsiyonu ile kiralık olarak yeniden kadrosuna katan sarı-kırmızılılar, İrfan Can Kahveci için de bütün imkânlarını zorluyor.

Galatasaray'dan İrfan Can Kahveci ile ilgili flaş transfer hamlesi! Galatasaray transfer haberi - Sayfa 4

 Galatasaray, Fatih Terim'in çok istediği 25 yaşındaki orta saha oyuncusu için Başakşehir'le yoğun bir pazarlık sürdürüyor.