Anasayfa /  Spor /  Galatasaray

Galatasaray'ın saat değişikliği teklifine yanıt!

Türkiye Futbol Federasyonu, Galatasaray Kulübü'nün BB Erzurumspor maçının saatinin değişmesi için yaptığı başvuru reddedildi.

Abone ol
Abone ol 27 Şubat 2019 17:48

Türkiye Futbol Federasyonu, Galatasaray Kulübü'nün BB Erzurumspor maçının saatinin değişmesi için yaptığı başvuru reddedildi.

Galatasaray'ın, BB Erzurumspor maçının saatinin değişmesi için yaptığı başvuru reddedildi. Sarı-kırmızılı kulüp, konuyla ilgili olarak açıklama yaptı:"Bilindiği üzere, 3 Mart 2019 Pazar günü saat 19:00 da oynanacak olan Erzurumspor - Galatasaray maçı için, gerek TFF gerekse yayıncı kuruluş nezdinde maçın daha uygun meteorolojik, saha ve fiziki koşullarda oynanabilmesi ve gündüz saatlerine alınması konusunda, maç saatinin ilan edildiği ilk günden itibaren başvuruda ve müteaddid görüşmelerde bulunduk. Bu çerçevede, sporcu sağlığını ön plana alarak, maçın daha adil ve eşit şartlarda oynanması için 13:30 ya da 16:00 gibi uygun bir saate alınması yönünde yaptığımız yazılı talebimize karşı; yayıncı kuruluş ve ev sahibi takımın olumsuz görüşleri gerekçesiyle, daha önce ilan edilen gün ve saatte oynanacağı TFF tarafından Kulübümüze bildirilmiştir.Kamuoyuna saygıyla duyurulur."


Yorumlar