Galatasaray Başkanı Cengiz'den Ali Koç'a gönderme .

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, yeni transferler kapsamında yapılan imza töreni sonrasında basın mensuplarının sorularını yanıtladı..

Galatasaray Başkanı Cengiz'den Ali Koç'a gönderme .

Cengiz'in yaptığı bir açıklama sonrası akıllara Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un ifadeleri geldi. Cengiz, Koç'a gönderme mi yaptı? İşte o diyalog ve iki başkanın açıklamaları....

Yine Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, 27 Ekim 2018 tarihinde Yüksek Divan Kurulu'nda da şeffaflık konusunda açıklamalarda bulunmuştu. Koç şu ifadeleri kullanmıştı:."Açıklık getirmek istediğim bir mevzu var. Biz mümkün olduğunca şeffaf olmaya çalışıyoruz. Bir şey söyleyeceğimiz zaman açık açık söylüyoruz. Kapı arkalarında, lokantalarda, barlarda medya mensuplarıyla bir araya gelip onlara arkadan haberler verip algı yaratıp açıklamalar yapmıyoruz. Çıkıyoruz, açıklıyoruz."."Muhasebe olarak verilen ihziyattan memnunum dediniz. Çok teşekkürler. Bizler de sizlerin memnun olması için bunları yapıyoruz.

Biz sizlerin emrindeyiz. Bu camiayı daha iyi noktaya getirmek için geldik. Şeffaf olmak açık olmak çok önemli.".Galatasaray Başklanı Mustafa Cengiz ise yeni transferlerin imza töreninde şu ifadeleri kullandı:."Rakip takımların konuşmalarını dinliyorum, 'şeffaflık' diyorlar. Şeffaflık nereden geçer? Rakamlardan geçer! Biz Marcao için bildirim yapmışız, eleştiri yağmuruna tutulduk. Adam, Chaves'te son maçını oynamak istiyor, adam dürüst adam.

Sağlık kontrolünden geçti ve biz de rakamları hemen açıkladık..Peki şimdi soruyorum: Medya bize yaptığını neden başka takımlara yapmıyor? Başka takımlar neden transferleri nasıl yaptıklarını açıklamıyor? Açıklasınlar o zaman. Kaça geldiler, kaça gittiler, bonus var mı yok mu?. Şeffaflık diyorlarsa diğer takımlar biz bunları bekliyoruz."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER