Anasayfa /  Foto Galeri

Galatasaray Torreira'yı kadrosuna kattı! Transferde Köksal Baba detayı herkesi şaşırttı

Galatasaray, Arsenal'dan Lucas Torreira'yı kadrosuna kattı.Torreira ile 3 yıllık sözleşme imzalayacak olan Galatasaray, Uruguaylı orta sahayı kısa süre içerisinde İstanbul'a getirecek. Torreira'nın fenomen 'Köksal Baba'yı' takibe alması herkesi şaşırttı.

Galatasaray Torreira'yı kadrosuna kattı! Transferde Köksal Baba detayı herkesi şaşırttı - Sayfa 1

Transfer çalışmalarına tam gaz devam eden Galatasaray, Arsenal'dan Lucas Torreira'yı kadrosuna kattı. Torreira ile 3 yıllık sözleşme imzalayacak olan Galatasaray, Uruguaylı orta sahayı kısa süre içerisinde İstanbul'a getirecek.

Galatasaray Torreira'yı kadrosuna kattı! Transferde Köksal Baba detayı herkesi şaşırttı - Sayfa 2

İngiliz basınında Galatasaray'ın Torreira transferinde mutlu sona ulaştığı, işin imzaya kaldığı haberleri yazılıp çizilirken Uruguaylı yıldızın kısa süre içerisinde İstanbul'a gelmesi ve sağlık kontrollerinin ardından resmi sözleşmeyi imzalaması bekleniyor.

Galatasaray Torreira'yı kadrosuna kattı! Transferde Köksal Baba detayı herkesi şaşırttı - Sayfa 3

Uruguaylı orta saha, 2018'de 28.6 milyon Euro karşılığında Sampdoria'dan, Topçular'a transfer olmuştu. Başarılı oyuncu, 2020'de Atletico Madrid'e, 2021'de ise Fiorentina'ya kiralandı. Torreira, geçen sezon 35 maça çıkarken 5 gol, 2 asistle oynadı.

Galatasaray Torreira'yı kadrosuna kattı! Transferde Köksal Baba detayı herkesi şaşırttı - Sayfa 4

Uruguay Milli Takım formasını 39 kez giyen yıldız isim, ön liberonun yanı sıra merkez orta saha olarak da oynayabiliyor.