Anasayfa /  Medya /  Dizi /  Fragman izle

FULL Sıfır Bir 5. sezon 8. bölüm izle (Sezon Finali) ! Blu TV Sıfır Bir sezon finali full izle

Sıfır Bir 5. sezon 8. bölüm izle (Sezon Finali) Savaş ölüyor ! Blu TV Sıfır Bir sezon finali full izle. Sıfır Bir 5. sezon sezon finali ile ekrana geliyor. Sıfır Bir 5. sezon 8. bölüm tek parça full izle. Blu TV ücretsiz Sıfır Bir 5. sezon 8. bölüm izle

Abone ol
Abone ol 26 Mart 2019 15:13

Sıfır Bir 5. sezon 8. bölüm izle (Sezon Finali) Savaş ölüyor ! Blu TV Sıfır Bir sezon finali full izle. Sıfır Bir 5. sezon sezon finali ile ekrana geliyor. Sıfır Bir 5. sezon 8. bölüm tek parça full izle. Blu TV ücretsiz Sıfır Bir 5. sezon 8. bölüm izleSıfır Bir 5. sezon 8. bölüm izle (Sezon Finali) Savaş ölüyor ! Blu TV Sıfır Bir sezon finali full izle


Sıfır Bir 5. sezon 8. bölüm izle (Sezon Finali) Savaş ölüyor ! Blu TV Sıfır Bir sezon finali full izleSıfır Bir 5. sezon 8. bölümü ile sezon finali yapıyor. Kısa süren 5. sezonda Savaş 60 yıl hapse mahkum ediliyor. Tüm hapishaneye savaş açan Savaş son sahnede vuruluyor. Doğan'ın ölümü ise herkesi şok ediyor. Cabbar ve adamları Gökhan tarafından saldırıya uğruyor. Cihat ise eşinin tecavüze uğradığını öğreniyor. Cihat ise Gökhan'a savaş açıyor.

Sıfır Bir "Bir Zamanlar Adana'da" 5. Sezon 8. Bölüm (5. Sezon Finali) Fragmanı ile sizlerle! 5. Sezon 8. Bölüm (Sezon Finali) ise 13 Mart Çarşamba günü sadece BluTv'de... Takipte kalın!!!

 

SIFIR BİR HAKKINDASıfır Bir – Bir Zamanlar Adana’da, aşina olduğumuz suç dizilerinden hayli farklı bir yapıya sahip. Alışık olduğumuz üzere Sıfır Bir sadece bir intikam hikâyesini, bir hırsızlığı ya da bir katliamı anlatmıyor; aslında her sahnesinde daha derine, sosyokültürel bir arka plana göndermelerde bulunuyor. 20’li yaşlarda üç delikanlının; Savaş, Cio ve Özgür’ün, kadim dostları Cihat Sarsılmaz ve Anafor’la beraber kendilerini ortalarında buldukları düzen, zamanla onların değişmez kara bahtı oluyor. Hürriyet Mahallesi’nde fuhuş, uyuşturucu satışı yapanlara karşı mücadele yine aynı mahallenin gençleri tarafından sonuna kadar veriliyor. Zaman kavramının kaybolduğu bu hikâyede mahallenin kendi kuralları vardırve bu kurallar, cezaların yetersiz kaldığı her an devreye girmeye mecburdur. Savaş ve ekibi, mecburdur. Başka çareleri yoktur. Onlara başka çare bırakılmamıştır…Sıfır Bir sadece sıradan bir suç hikâyesini değil; ülkemizin, hatta dünyanın yoksul kesimlerinin gerçeğini anlatıyor. Evrenseli, yerel üzerinden yakalamayı başarıyor. Tıpkı dizinin yaratıcılarının Adanalı öncüleri Yaşar Kemal’in İnce Memed’le tüm dünyayı fethettiği ya da Yılmaz Güney’in, filmleriyle, bir kesime değil, tüm dünyaya seslendiği gibi. Adana’nın en yoksul mahallelerinden biri olan Hürriyet Mahallesi’ndeki her bir başkaldıran, maalesef bir o kadar suçlu ama iyi ki bir o kadar da insan. 

 


Yorumlar