Anasayfa /  Medya /  Dizi

Full dizi izle Söz 77. bölüm tek parça full izle - Puhutv Söz 77. bölüm dizi izlesene

Full dizi izle Söz 77. bölüm tek parça full izle - Puhutv Söz 77. bölüm dizi izlesene. Her hafta soluksuz izlenen Söz dizisi yeni bölümü yayınlandı. Söz dizisi full tek parça izle. İşte Full dizi izle Söz 77. bölüm tek parça full izle - Puhutv Söz izle.

Abone ol
Abone ol 08 Nisan 2019 13:05

Full dizi izle Söz 77. bölüm tek parça full izle - Puhutv Söz 77. bölüm dizi izlesene. Her hafta soluksuz izlenen Söz dizisi yeni bölümü yayınlandı. Söz dizisi full tek parça izle. İşte Full dizi izle Söz 77. bölüm tek parça full izle - Puhutv Söz izle.Full dizi izle Söz 77. bölüm tek parça full izle - Puhutv Söz 77. bölüm dizi izlesene

Full dizi izle Söz 77. bölüm tek parça full izle - Puhutv Söz 77. bölüm dizi izlesene

Söz 77. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Söz'ün yeni bölümünde neler olacak? Söz 8 Nisan 2019 Pazartesi akşamı Star'da...

Türkiye’nin karşı karşıya kaldığı korkunç saldırı sonrası, vatanın dört bir yanından özel yeteneklere sahip on iki kahraman Özel Kuvvet Askeri görevlendirilir. Amaçları, ülkemize bela olmaya çalışan bu yeni ve çok tehlikeli terör örgütünün liderini bulup yok etmek ve örgütün kökünü kurutmaktır.

“Namlumuz namusumuz, vatan cennetimizdir” diyerek yola çıkan cesaret dolu on iki can; birbirlerine hem kardeş, hem vatan, hem de siper olacaktır. Bu yolda karşılarına çıkan aşklarını kalplerine, özlemlerini ise toprağa gömeceklerdir. Atalarını, analarını ve yüreklerini ısıtan kim varsa yanlarında taşıyıp savaşacaklardır.

Üsteğmen Yavuz önderliğinde zorlu koşullarda, gece gündüz demeden düşmanla çetin bir mücadeleye girip şehadet yemini ederler.


Yorumlar