Nefes Nefese 8.Bölüm Fragmanı izle - Nefes Nefese 7.Bölüm izle

Nefes Nefese 8.Bölüm Fragmanı yayınlandı. STAR TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Nefes Nefese dizisinin yeni bölümü 26 Eylül Çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Nefes Nefese 8.Bölüm Fragmanı izle - Nefes Nefese 7.Bölüm izle

Başrollerinde Uğur Yücel, Şükrü Özyıldız ve Melisa Şenolsun gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Nefes Nefese bu hafta yayınlanacak mı?

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Rüya, gerçek annesinin kim olduğunu öğrenebilecek mi? Annesine ulaşmak için canını tehlikeye atarak yola çıkan Rüya , kendini bir oyunun içinde bulur. Babası Ayaz Kıran tarafından tutulan sahte annenin tek görevi vardır: Rüya’yı Almanya’ya geri götürmek…

Rüya, annesinin ilk kez görmenin heyecanını yaşarken Yusuf ,Selma’nın yardımıyla kadının geçmişini araştırmaya başlar. Rüya'nın mutluluğuna rağmen Yusuf yavaş yavaş annenin kimliğine ulaşır.

Bu sırada Alacanlara nihayet evdeki hainle ilgili bir bilgi ulaşmış, Salih ve Mercan hainle ilgili bilgi olduğu söylenen CD’yi eve getirmiştir. Şimdi her ikisi de Yusuf'a teslim ettikleri CD’de ne olduğunu öğrenmenin derdindedir.

Attıkları her adımda Atmaca’yı enselerinde hisseden Yasin ve Boran’ın kaçmaktan başka çaresi yoktur. Ancak Boran, Rüya’yı bırakmak istememektedir. Çaresiz kalan Yasin’in yapacağı tek şey vardır: Rüya’dan kurtulmak. Bu sırada sahte anne oyunuyla geçmişin hesabını kapattığını düşünen Atmaca'nın Sultan’la yolları kesişir. Rüya, babasının kendisine oynadığı oyunları anlayacak mı?

NEFES NEFESE SON BÖLÜM İZLE

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER