Hayati ve Diğerleri 6.Bölüm Fragmanı (Final) izle

Hayati ve Diğerleri 6.Bölüm Fragmanı yayınlandı. KANAL D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Hayati ve Diğerleri dizisinin Final bölümü 17 Temmuz Salı akşamı saat 22.15 itibariyle sizlerle.

Hayati ve Diğerleri 6.Bölüm Fragmanı (Final) izle

Başrollerinde Celil Nalçakan, Günay Karacaoğlu ve Levent Ülgen gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Hayati ve Diğerleri bu hafta yayınlanacak mı?

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Hayati, kaçırılan komşusu Tahsin'i kurtarmaya çalışıyor!

Hayati için görücü usulü kız arama çalışmalarında aradığını bulamayan Şükran, yeni yöntemlerle gelin aramaya devam etmektedir. Bu sırada, amcasından miras kalan broşu Danyal'ın zoruyla bozdurmaya giden ve pirinçten olduğu için satamayan Tahsin'in aile yadigarını Şükran'a hediye etmesi olayların fitilini ateşleyecektir. Çünkü, dışarıdan bakıldığında değersiz gibi gözüken broş aslında oldukça değerli bir tarihi eserdir.

Şükran'ın burun kıvırarak kabul ettiği broşu Bedriye'ye vermesi ve mirasın peşinde olan kötü adamların Tahsin'i kaçırmasıyla olaylar gittikçe kızışır. Soruşturmaya dahil olan Hayati ve ekibi kedi fare oyununa dönecek heyecan dolu bir maceraya atılırken, Nurten'i geri kazanmak için akıl almaz yöntemler deneyen Erol, broşu bulabilmek için binbir tehlike atlatan Danyal ve yaşanan aksilikler işleri daha da zorlaştırmaktadır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER