Gülperi 20. bölüm 2. fragmanı izle! Eyüp iyice dizisinin ali kıran baş keseni oldu

Show TV'nin çok sevilen dizisi Gülperi'nin 20. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Eyüp'ün kötülüklerinin ardı arkası kesilmezken, Gülperi ve Kadir bir kötülüğün daha pençesine düşüyor. İşte detaylar...

Gülperi 20. bölüm 2. fragmanı izle! Eyüp iyice dizisinin ali kıran baş keseni oldu

Başrollerini Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen'in paylaştığı Gülperi'nin 20. bölüm 2. fragmanı yayınlandı.

Geçtiğimiz hafta Eyüp'le ilgili gerçekleri öğrenen Gülperi, ondan kurtulmak için her şeyi yapmaya hazırdı. Öte yandan Kadir'i de kurtarmak isteyen Gülperi, bunun için harekete geçmişti.

Gülperi 20. bölüm 2. fragmanında Kadir'in çıkmasıyla mest olan Gülperi, bu kez aşkını elinin tersiyle itmemeye karar vermişti. 

Gülperi 20. bölüm 2. fragmanında Kadir'le mutlu bir hayata başlamak isteyen Gülperi, Eyüp'ün içeri girmesiyle rahat bir nefes almıştı.

Ancak Eyüp geldiğinden beri kötülüklerin 1 gram bile azalmadığı dizi artık izleyenlere de gına getirdi. Eyüp'ün iyice dizinin ali kıran baş keseni olduğunu düşünen izleyiciler Eyüp'ün artık ölmesini istiyor.Gülperi 20. bölüm 2. fragmanında da Kadir'in arabasına bir şeyler yaptıran Eyüp, Kadir'in o arabaya Gülperi'yi ve Can'ı bindirebileceğini tahmin etmemişti.

Hal böyle olunca izleyiciler de Gülperi 20. bölüm 2. fragmanıyla bir hayli korktu.

Peki Gülperi, Can ve Kadir o arabadan sağ çıkabilecek mi? 

Bu sorunun cevabını henüz bilmiyoruz ama Gülperi 20. bölümüyle 15 Şubat Cuma akşamı Show TV ekranlarında olacak!

Videodan Gülperi 20. bölüm fragmanını izleyebilirsiniz...

İşte Gülperi 20. bölüm 2. fragmanı:

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER