Darısı Başımıza 2.Bölüm 2. Fragmanı izle

Darısı Başımıza 2.Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı. SHOW TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Darısı Başımıza dizisinin yeni bölümü 11 Temmuz Çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Darısı Başımıza 2.Bölüm 2. Fragmanı izle

Başrollerinde Ozan Dolunay, Elif Doğan ve Devrim Yakut gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Darısı Başımıza bu hafta yayınlanacak mı?

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Ömrünü çocuklarına adamış, fedakâr bir anne olan Zerrin’in hayattan tek beklentisi çocuklarının mutlu yuvalar kurduklarını görebilmektir. Ama ne mümkün! Büyük kızı Rüya, eski bir oyuncuya platonik aşık, başını kaldırıp da çevresindeki taliplerine dönüp baktığı görülmemiş. Küçük oğlu Serkan anasının kuzusu, kolay kolay evden gitmeyeceği belli. Ortanca kızı Öykü ise yurtdışında, işinde gücünde, kariyerinde...

Zerrin yakın zamanda çocuklarının mürüvvetini görmeyi beklemezken, Öykü’nün evleneceği haberini vermesiyle dünyalar onun olur. Dört gözle dünürleriyle tanışacağı günü bekleyen Zerrin’i kız isteme gününde kötü bir sürpriz bekliyor. Aksoy ve Arslansoy aileleri karşı karşıya geliyor ve eski defterler bir bir açılıyor. Sadece Zerrin değil, Öykü ve Rüya da bu karşılaşmadan nasibini alıyorlar. Ortalık birbirine girmişken bu curcunadan geriye bir tutam aşk, bir yudum mutluluk ve bolca kahkaha kalıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER