Cennetin Gözyaşları 29.Bölüm Fragmanı izle

Cennetin Gözyaşları 29.Bölüm Fragmanı yayınlandı. ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Cennetin Gözyaşları dizisinin yeni bölümü 22 Nisan Pazar akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Cennetin Gözyaşları 29.Bölüm Fragmanı izle

Başrollerinde Esra Ronabar, Berk Atan ve Almila Ada gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Cennetin Gözyaşları bu hafta yayınlanacak mı?

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

İki kızı arasında kalan Arzu gerçekleri Cennet'e itiraf edememiş olmanın vicdan azabını yaşıyordur. Melisa'nın oyunu Kaya ve Melisa'yı ne kadar rahatlamış olsa da ikisinin de kaçırdığı bir detay vardır. Arzu içine gömdüğü annelik duygusunu artık gizleyemiyordur. Cennet'i bir saniye bile aklından çıkaramıyor ve sürekli onun etrafında olmaya çalışıyordur. Melisa bu durumdan ne kadar rahatsız olsa da annesini susturduğunu düşündüğü için her şey şimdilik yolundadır.

Selim ise Kaya'nın gerçek yüzünü ortaya çıkarmaya bir adım yaklaşmıştır ki hiç ummadığı, aklının, hayalinin alamayacağı bir sırrı öğrenir. Sırlar teker teker ortaya çıkıyordur artık. Bunca zaman, Cennet'in gözünün içine baka baka saklanan en önemli sır sonunda asıl sahibine ulaşmaya hazırdır. Hiçbir engel, hiçbir güç buna mani olamayacaktır! Cennet sonunda Arzu'nun öz annesi olduğunu öğrenecektir.

    YORUM EKLE
    SIRADAKİ HABER